Extrémně silná menstruace

356
19.1.20 12:35

Silné MS bolesti s kusy sliznice či něčeho jiného

Ahoj holky, stalo se některé z vás, že jste měla silné bolesti při menstruaci a odcházely z vás kusy sliznice, nebo i něčeho jiného? Nedokážu to popsat, ani nechci do detailů, ale nikdy se mi to nestalo, ani po porodu, nechápu co to může být. Těhotenství je vyloučené. Chodím každý měsíc na folikulometrii a v srpnu jsem měla zamlklé těhotenství v 9.tt, bez revize, děloha byla čistá v listopadu, teď je to druhý cyklus, kdy ovuluji a normálně menstruuji, minulý cyklus ale byla MS klasická, teď kusy sliznice a silné bolesti. Na ultrazvuku jsem byla před 14ti dny a vše v pořádku. Setkaly jste se s tím a bylo vše v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.1.20 13:11

Řekla bych že se ještě dočišťuješ

• Nahlásit
  • Citovat
356
19.1.20 13:15
@Anonymní píše: Řekla bych že se ještě dočišťuješ

Také mě napadlo, ikdyž už je to delší doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 13:22

Mám to úplně stejně vždy, když mám menstruaci hodně silnou. Odchází pak ze mě velké kusy, mám silné bolesti břicha, zad, kyčlí a tak vůbec všeho :mrgreen: Dle doktora úplně normální stav, ty kousky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 13:34

Já jsem takovouto ms měla vlastně od začátku (11let) až do těhotenství. Někdy ty trhance byly i deseticentimetrové. Po porodu se to upravilo. Je to dost časté. Spíš bych, pokud by nepřestávaly bolesti a kdyby přibývaly, navštívila doktora, ať tě vyšetří na endometriózu. U mě bylo také zpočátku podezření na ni (právě kvůli té odcházející sliznici a velkým bolestem), ale nakonec se to vyvrátilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
19.1.20 13:35

Děkuji za informace :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 16:28

@luciie88 Může to být, po prvním potratu jsem to tak měla a běžela s tím k dr. a ten říkal, že je vše v pořádku a může to být to dočišťovaní :)

• Nahlásit
  • Citovat
356
19.1.20 16:41
@Anonymní píše:
@luciie88 Může to být, po prvním potratu jsem to tak měla a běžela s tím k dr. a ten říkal, že je vše v pořádku a může to být to dočišťovaní :)

Tak snad, děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama