Silné nevolnosti v těhotenství a covid

Anonymní
19.3.21 22:48

Silné nevolnosti v tehotenstvi + covid

Potřebuju se spíš vybrečet než radu..
Jsem 8+4 těhotná. Od začátku měsíce jsem zvracela 1-2 denně, lékař mi napsal nějaké vitamíny. 6.3 jsem skončila na pohotovosti s tím, že zvracím furt a všechno- vodu, všechno jídlo. Poslali mě domu s dalšími práškami. 12.3 jsem skončila opět na pohotovosti s tím, že to už nezvládám, pořád zvracím, zelený průjem. Nechali mě tam na 4 dny s tím, že mi dali jednou kapačku a zbytek dní jsem doktora krom vizity ani neviděla, dávali mi prášky. Po 4 dnech mě poslali domu, že je mi lepší. - to bylo, zvracela jsem “jen” 3× denně. Doma v pohodě, zvracela jsem o dost méně. Od včera zimnice, teplota, šílená rýma, bolest hlavy a opět zvracení. Neudržim vodu, jídlo už vůbec. Doktorka mě teda raději poslala na testy na covid, čekám na výsledky, přijdou snad zítra a snad budou negativní. Já pořád kýchám, zvracím. Už mě z toho bolí břicho. Do nemocnice se mi nechce aspoň dokud nebudu vědět, že jsem negativní a mám “jenom chřipku. Popravdě se mi tam nechce vůbec, ležet, spát a blejt můžu i doma, že Jo.. kdy už tohle přejde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
19.3.21 23:04

Nevolnosti mě přešly kolem 15tt. Držím palce ať tě to přejde co nejdřív :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
19.3.21 23:08

Holka nestastna, je mi te lito. :srdce: Ja mela v obou těhotenstvích taky velke zdravotni problemy. Doted si pamatuju velice žive to zoufalství z vedomi, ze to jeste tydny neskonci. V prvním me ty extremni nevolnosti presly na prelomu prvniho a druheho trimestru, do te doby jsem byla schopna jen lezet. Ne, ze by mi pak bylo uplne hej, ale oproti tem prvnim tydnum jsem si vazne hopsala. V druhem jsem mela pro zmenu uplne jiny sileny problemy, ty se opet výrazně zlepsily v druhem trimestru a dají se momentalne vydržet. Ale ja uz to mam za pár, tak se mi to jinak vejska :) Pokud do toho mas covid ci jinou virozu, tak si to vyziras opravdu slusne. Ale vazne to konec ma, i když si ted myslis, ze se ho snad nemuzes nikdy dozit. Rada bych ti dala nejakou magickou radu, ktera by ti aspon trochu pomohla, ale bohuzel nic nemam. Drz se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
19.3.21 23:13

Ahoj, to mě mrzí, musí to být šílené… mě na nevolnosti ohromně pomohl čaj z meduňky. Hlavně jsem ho nesměla pít naráz, ale pomalinku jen po locích. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
19.3.21 23:29

Skusila si zazvor alebo pomaranc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
19.3.21 23:36

:hug: děti s :hug: e

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
19.3.21 23:37

:hug: drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
19.3.21 23:41

S tím pobytem v nemocnici zbytečně ti rozumím, taky jsem se nechala ukecat jít si tam i lehnout i když by mi stačilo dát kapacky ambulantně jak napoprvé… Dávali mi prásky, kapacku taky snad jen jednou a jinak nic a doma 1,5r dítě a manžel, mne se teda už pak ulevilo, byla jsem tam myslím 2 noci a pak už jsem to zvládla doma, dost mě to vyhecovalo, že už tam nechci, ale mě to končilo, kdežto ty to máš ještě do 13-14 TT daleko :( no a jestli jsi tam ještě něco chytla, což vypadá, ze ano tak pro tvé zdraví a miminka tam možná budeš ještě muset :(. Držím palce ať je ti brzo lip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
19.3.21 23:44

To mě moc mrzí 🙁tak snad ti bude co nejdřív dobře :srdce:
Ja jsem v 21 tt a nevolnosti mám do teď, předtím jsem zvracela i 3 xdenně, i vodu, jakékoliv jídlo 🤦‍♀️a teď už jen obcas, když se malé v bříšku něco nelíbí co zrovna pojim.
Jinak v 9 tt mě chytl covid, horečky, zimnice, bolesti a pálení oči, atd.. A k tomu ty nevolnosti, úplně top 🤦‍♀️
Takže vím tak trochu jak ti je..
Drzim palečky ať je vše co nejdřív v pořádku, a ať je hlavně negativní test ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 07:23

Děkuju všem za podporu. Teď mě vzbudila zpráva z hygieny, že jsem pozitivní, takže aspoň vím, z čeho jsou ty horečky. Mám to tak, že když ležím, jsem v pohodě, ale jakmile si jen sednu, letím zvracet. Břicho mě teda bolí dneska slušně, navíc jsem v noci pomalu nespala- mám čtyřletou slečnu, která celou noc kašlala, až se dusila a s tatínkem bejt nechtěla, tak jsem si jí vzala k sobě. Takže hádám, že covid má taky. Přijde mi to nekonečný, bojím se co bude, hlavně ať tyhle moje stavy brzo skončí, protože jsem totálně nefunkční, jenom ležim. Doufám, že miminko bude v pořádku a zvládne tohle všechno.

@Arkedona @Villanelle @Elea9 @ladai @alialiali @Denulíí

• Citovat
  • Nahlásit
14172
20.3.21 07:29

:hug:
Tipuji, zes ten covid chytla pri tech pobytech v nemocnici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 07:35

@cecetka je to možný, hned vedle mě na pokoji to totiž nějaká paní měla. Nebo na dveřích byl papír že je tam pacient s covidem. Ale těžko říct, manžel měl před 14 dny šílený horečky, na testech byl, byl negativní a doktor mu řekl, že to je zápal plic.. takže těžko říct co to opravdu bylo..

• Citovat
  • Nahlásit
907
20.3.21 13:29
@Anonymní píše:
Děkuju všem za podporu. Teď mě vzbudila zpráva z hygieny, že jsem pozitivní, takže aspoň vím, z čeho jsou ty horečky. Mám to tak, že když ležím, jsem v pohodě, ale jakmile si jen sednu, letím zvracet. Břicho mě teda bolí dneska slušně, navíc jsem v noci pomalu nespala- mám čtyřletou slečnu, která celou noc kašlala, až se dusila a s tatínkem bejt nechtěla, tak jsem si jí vzala k sobě. Takže hádám, že covid má taky. Přijde mi to nekonečný, bojím se co bude, hlavně ať tyhle moje stavy brzo skončí, protože jsem totálně nefunkční, jenom ležim. Doufám, že miminko bude v pořádku a zvládne tohle všechno.@Arkedona @Villanelle @Elea9 @ladai @alialiali @Denulíí
@Anonymní píše:
Děkuju všem za podporu. Teď mě vzbudila zpráva z hygieny, že jsem pozitivní, takže aspoň vím, z čeho jsou ty horečky. Mám to tak, že když ležím, jsem v pohodě, ale jakmile si jen sednu, letím zvracet. Břicho mě teda bolí dneska slušně, navíc jsem v noci pomalu nespala- mám čtyřletou slečnu, která celou noc kašlala, až se dusila a s tatínkem bejt nechtěla, tak jsem si jí vzala k sobě. Takže hádám, že covid má taky. Přijde mi to nekonečný, bojím se co bude, hlavně ať tyhle moje stavy brzo skončí, protože jsem totálně nefunkční, jenom ležim. Doufám, že miminko bude v pořádku a zvládne tohle všechno.@Arkedona @Villanelle @Elea9 @ladai @alialiali @Denulíí

to mě mrzí :(( je to opravdu blbá situace, jsi oslabena nevolnostmi a do toho tato nemoc a do toho se starat ještě o starší dite :( chjo… drzim palce at to vzladnete!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.3.21 23:19

Na problémy s žaludkem jsem používala colu, vždycky po troškách potom se člověk i trošku nají - zkoušela jste vločky s jogurtem nechat přes noc v lednici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20971
20.3.21 23:24
@cecetka píše: :hug:
Tipuji, zes ten covid chytla pri tech pobytech v nemocnici :think:

nebo naopak, došla tam už s covidem a nakazila ostatní

@Anonymní píše:
@cecetka je to možný, hned vedle mě na pokoji to totiž nějaká paní měla. Nebo na dveřích byl papír že je tam pacient s covidem. Ale těžko říct, manžel měl před 14 dny šílený horečky, na testech byl, byl negativní a doktor mu řekl, že to je zápal plic.. takže těžko říct co to opravdu bylo..

no asi bys měla nemocnici, kde jsi ležela, o své pozitivitě informovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat