Silně pozitivní těhotenský test už 24 Dc

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
338
16.5.22 19:24

Silně pozitivní těhotenský test už 24 Dc

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na zkušenosti zda jste měla některá takto silně pozitivní test uz 24Dc? Já předpokládala, že jsem dnes cca 8DPO a test vyskočil takto :think: Dva jsou proto, že jsem myslela, že ten prvni je vadný 8o a udělala hned i druhý. Ovulaci netuším kdy jsem měla, tento měsíc absolutně nevim, necítila jsem ji na sobě. Cykly mám pravidelné 29-30dni a ovu mám vždy 15-16Dc… Nikdy se mi toto nestalo. Bojím se, že by to mohly být třeba dvojčata? Ani příznaky nemám, je mi absolutně dobře
:lol: Stalo se to některé? Že by cyklus takto zahaproval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1706
16.5.22 19:27

Stalo a mela jsem uz I 14 dc ducha.24 dc uz pekne čárky jako ty pak i silnejsi a cekam jedno. Davala jsem tu taky kdysi tema pozitivni tt 22 dc :D Ted jsem 25+2tt drzim palce :hug:

Příspěvek upraven 16.05.22 v 19:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
16.5.22 19:29

https://www.emimino.cz/…ozne-449549/ Se mrkni a dopadlo to dobře, na to ze mi psaly některé ze to bude mimodelozni nebo neprosperujici :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2743
16.5.22 19:37

Taky jsem měla takto silný 24 den. Termín porodu podle ultrazvuku a podle menstruace se mi lišily o šest dní. Kluk už bude mít čtyři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7222
16.5.22 19:39

Ovulace mohla být dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
16.5.22 19:40

@Anicka2888 Ježíš díky za odpověď. Diskuzi proctu..jsem solidně v šoku, netusim kdy to mohlo vzniknout :think: Nic mi neni, test jsem dělala jen pro jistotu, čeká mě pulmaraton :mrgreen: A já hodně běhám..O dítě se nijak aktivně nesnažíme a hodně se řídíme mými dosud naprosto přesnými cykly a ovulací, kterou jsem na sobě pokaždé bezpečně poznala…a teď asi hups…ale nějak tomu nevěřím, musim koupit dalsi testy, jestli ty mamatesty nebyly vadne oba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
16.5.22 19:43

Nemůže to být už z minulého cyklu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
16.5.22 19:44

8.DPO nebudeš. Ale buď jsi těhotná už z minulého cyklu, nebo byla ovulace dřív. Ultrazvuk ukáže ;)
Já měla 24.DC taky nádherně pozitivní test, ale já mívám cykly tak 21-23 dní, takže u mě už to bylo po zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
16.5.22 19:47
@DiváBára píše:
@Anicka2888 Ježíš díky za odpověď. Diskuzi proctu..jsem solidně v šoku, netusim kdy to mohlo vzniknout :think: Nic mi neni, test jsem dělala jen pro jistotu, čeká mě pulmaraton :mrgreen: A já hodně běhám..O dítě se nijak aktivně nesnažíme a hodně se řídíme mými dosud naprosto přesnými cykly a ovulací, kterou jsem na sobě pokaždé bezpečně poznala…a teď asi hups…ale nějak tomu nevěřím, musim koupit dalsi testy, jestli ty mamatesty nebyly vadne oba :lol:

Tak když se nijak nechranite a spolehate na pocity tak to se není úplně čemu divit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
16.5.22 19:48

@DiváBára To pochybuji že by byly vadné :D Jinak my měli sex 3 dc a tak to to dopadlo :D 14 dc první duch a 22 dc uz pekne čárky :D No a nebylo to minuleho cyklu, byla jsem totiž u dr 8-9 dc a krev byla negativní. Takze stát se to muze si myslím, tělo neni stroj. Drzim palce a dej vědět jak to pak dopadlo u dr, až se objednas :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
16.5.22 19:50

@JancaS84 Já fakt nevím :think: Menstruace byla normální a 6dni dlouhá, nezdálo se mi, že by bylo něco jinak.. :nevim: A navic nemám ani žádné příznaky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
16.5.22 19:52

@JancaS84 jojo,nam to vadit nebude, když to vyjde, spíš jsem v šoku, že dosud jsem měla opravdu naprosto vše pravidelné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
16.5.22 19:56

@Anicka2888 díky moc.. :D uvidíme, jsem v šoku a nějak tomu nevěřím :lol: Zavolam Dr., jsem zvědavá co bude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
16.5.22 20:19

@DiváBára
Já u prvního těhotenství měla ms ještě dva měsíce po otěhotnění. Takže první co mě napadlo je, že to může být z předchozího cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
16.5.22 20:44

No tak zas dvojcatka by nebyly spatny ne? aspon byste to meli z krku tak rikajic :D napis ak az pujdes od doktora jak to vyslo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat