Reklama

Silné špinění po ovu - nikdy předtím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mangožroutka
Nováček 3 příspěvky 20.02.18 08:06
Silné špinění po ovu - nikdy před tím
:jazyk:

Příspěvek upraven 07.03.18 v 08:18

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 09:09

Také jsem ted spinila po ovu, a hodně. Projistotu jsem si v lékárně koupila takové ty první pomoce při zánětu a objednala k dr. Ale u me se nedostavila ani ms, takže jsem zkusila test a je pozitivní :). Mohlo to byt uhnizďovaní.

mangožroutka
Nováček 3 příspěvky 20.02.18 09:52

Já si právě vzala nějaké přípravky na záněty a ženský potíže, ale nic.. a bohužel tu nic jinýho ani neseženu a test také ne. Testovat jsi zkoušela až po vynechání MS nebo byl pozitivní dříve? No vidíš, těhotenství mě vlastně ani nenapadlo :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 10:47

@mangožroutka Test jsem zkusila dřív, ale byla tam slaboučká čárka což jsem dle návodu pochopila jako negativní ( psali, že obě čárky stejně silné). Když ms nepřišla, tak jsem udělala druhý test, kdy už byl opravdu pozitivní :) První jsem dělěla cca 9 dní po ovulaci. Kde to žiješ, že neseženeš test 8o :mrgreen:

mangožroutka
Nováček 3 příspěvky 20.02.18 11:45

Blízkej východ..:D No tak uvidíme, co z toho bude nebo nebude.. Díky.

Aerdna98
Nováček 2 příspěvky 20.02.18 17:30
Slabé krvácení, špinění,

Pardon, ze píši sem, ale bohužel už si nevím rady a jsem nováček… chtěla bych se zeptat jestli máte někdo s touto situaci zkušenost.. Menstruace by mi měla začít až za 3 dny, jenze dneska jsem zjistila, že lehce spinim. Ale není to to klasické špinění, je to světle růžové..takové divné..do toho mě bolí záda a bolí břicho.. Je možné, že to s tím nějak souvisí? Presne takové špinění jsem měla minulý měsíc, kdy mi to začalo na den ovulace a skončilo až normální menstruaci. Děkuji za rady a odpovědi.. Ale už jsem zoufalá a nechci hned k doktorce… :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >