Reklama

Silné špinění po ovulaci, jsem v tom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 18:47
Silné špinění po ovulaci, jsem v tom?

Ahoj, mám takový problém. S mým přítelem jsme v den ovulace spali a asi pět dni poté jsem začla silně špinit. Špinim tak už 3 dny. Beru normálně antikoncepci, o miminko se nesnazime. Stalo se některé z vas něco takového? Mám se bát, že jsem v tom? Jsem v tomhle jeste hrozne nezkušená takže bych byla hrozne ráda za vaše rady a nazory. :,( :,(

Reklama

Reakce:

Dujana
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 19:00

Na základě čeho si myslíš, že jsi měla ovulaci? Pokud bereš hormonální antikoncepci - a bereš ji tak, jak ji brát máš - s nejvyšší pravděpodobností neovuluješ.

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 23.09.18 19:00

Pokud bereš antikoncepci, tak nemáš ovulaci :nevim: Brala jsi antikoncepci jak jsi měla, nevynechala jsi?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 23.09.18 19:06

Kdyz beres antikoncepci,nemas ovulaci.

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 19:08

Jednou jsem spinila mezi cykly a byl to zánět.

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 23.09.18 20:03

HA blokuje ovulaci. Špinění může způsobit i nevyhovující HA.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 22:22

Děkuji že jste mě uklidnili :D už jsem si představovala ty nejhorší scénáře :D ja totiž ani nevedela ze kdyz beru HA tak ovulaci nemam :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 22:24

A myslela jsem si ze ovulaci mam diky mému mestruacnimu kalendáři ktery mi to automaticky ukazuje

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 23.09.18 22:54
@Anonymní píše:
A myslela jsem si ze ovulaci mam diky mému mestruacnimu kalendáři ktery mi to automaticky ukazuje

A jak jinak by prosimtě fungovala ta antikoncepce?

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 24.09.18 03:58
@Anonymní píše:

Do svého MS kalendáře jsi asi nezadala, že bereš prášky,co? Opravdu bereš hormony a ani sis nepřečetla příbalový leták, když už nic jiného ? 8o Ani se nedivím, že jsou ženy, které se pak diví, že po vysazení HA nemůžou otěhotnět, když ani neví jaké mňamky do sebe cpou. A co ti doktoři dělají, když jim nevysvětlí princip. :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >