Silně zapáchající výtok. Chytla jsem něco?

Anonymní
19.1.19 09:12

Silně zapachajici vytok.. chytla jsem něco?

Dobre rano. Asi pul roku mam noveho partnera… kdyz jsme se seznámili, nebrala jsem antikoncepci. Meli jsme tedy prerusovany sex, kdy sperma skoncilo vzdy venku. Pote jsem zacala brat antikoncepci. Zaroven s tim mi ale zacaly i gynekologicke problemy. Bolest v podbřišku, vytoky.. nyni me trapi zapachajici bilo zluty vytok. Od té doby, co beru antikoncepci, se přítel vzdy udela do mě. A ja ted nevim, jestli ten „vytok“, kzery ma zápach muze byt pritelovo sperma, ktere ze me postupně jde nebo jestli me mohl necim nakazit? Meli jsme totiz i obdobi, kdy jsme byli pohadani a on miluje sex, tak me napadaji ruzne myšlenky… dekuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13427
19.1.19 09:23

S výtokem jdi na gynekologii, máš zánět.nakazit tě ničím nemusel, sperma ovlivňuje ph prostředí v pochvě a pokud už jsi měla narušenou rovnováhu, byl k zánětu jen krok. Přeléčit se teď musíte oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.19 09:36

Já jednou „chytla“ chlamydie. Byl to silně zapáchající výtok. Byl cítit i přes oblečení. Zabraly antb. Museli jsme se přeléčit oba dva s partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.19 09:44
@Anonymní píše:
Já jednou „chytla“ chlamydie. Byl to silně zapáchající výtok. Byl cítit i přes oblečení. Zabraly antb. Museli jsme se přeléčit oba dva s partnerem.

A mela jsi jeste jine priznaky?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama