Silnější krvácení po kyretáži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peeetha
Závislačka 3921 příspěvků 162 inzerátů 26.01.17 13:54
Silnejsi krvaceni po kyretazi

Ahojte, zakladam novou diskuzi na co bych se chtela zeptat jsem nikde nenasla odpoved. V patek jsem byla na rezizi ve 13+1tt po revizi mi dali kapacku na stahovani delohy potom jsem hodne krvacela nemela temer zadne bolesti a krvaceni asi po 2 hodinach temer ustalo, domu jsem sla s mirnejsim krvacenim, v pondeli me zacalo bolet podbrisku jako na ms a vzdy kdyz jsem sla na zachod tak jsem krvacela tak jsem skocila na gyndu kde mi rekl ze v deloze uz nic neni ale dal mi atb a neco na stahovani delohy od te doby co to beru ze me tece tmava krev s cucky a mam prevazne dopoledne bolesti podbrisku je to neprijmne na kontrolu jdu v pondeli myslite ze je to z toho jak mi dal ty leky? Mela jste to nektera take tak? Krvacim prevazne kdyz jdu na zachod jinak ne, dekuji

Reakce:

kecak
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 26.01.17 14:57

Ahoj, je mi líto co tě potkalo… já jsem po revizi krvácela hodně silně. Bolesti jsem měla taky + zvýšené teploty. je to naprosto normální. Silné krvácení trvalo pár dní (asi tak den, dva) pak jsem krvácela méně ale celé šestinedělí. Držím ti pěsti, ať to přečkáš co nejlíp :kytka:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.01.17 15:05

@Peeetha ahoj a zdravím :mavam:
Tohle vypadá na dvě věci - buď tam jeste kousek zůstal, i když na UTZ není vidět (a deloha se to snaží vypudit, navíc jí v tom pomáhají ty prášky na stahování) anebo se rozjíždí zánět dělohy. Spis bych to viděla na tu první část, tak zkus ještě třeba den vyčkat. Pokud by ale i potom byl celý „spodek“ citlivý i na dosednutí, píchalo by tě znatelně při jakémkoliv pohybu v děloze (podbrisku) a měla bys pocit, že mas v břiše takovou trvalou tupou bolest, běž hned na pohotovost. Držím palce, ať jsi co nejdříve OK.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 26.01.17 15:07

@Peeetha samozřejmě si ještě hlídej teplotu. ;)

Limi123
Závislačka 3577 příspěvků 26.01.17 17:06

Mela jsem to stejne i s tim ze moje dr. tvrdila podle utz ze je to ok. Neverila jsem a jela k Apolinari a dobre jsem udelala, byl tam vrostly zbytek.

Peeetha
Závislačka 3921 příspěvků 162 inzerátů 26.01.17 17:30

@Petrusska007 ahoj no to boleni ma prevazne kolem toho odpoledne dnes me to teda docela bolelo ale sla jsem parkrat na zachod kdy vlastne sli ven ty cucky a pak bolest prestala, ted uz me boli bricho o podstatu mene a krvacim slabe tak ja jeste pockam teplotu nemam, doktor mi rekl ze muzu po tech praskach vice krvacet jak se bude stahovat ta deloha, kdybych mela takove bolesti jako odpoledne tak jsem chtela vecer zajet na pohotovost tak uvidim zitra. Diky

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 27.01.17 21:44

@Peeetha tak jak je? Už lépe?

Peeetha
Závislačka 3921 příspěvků 162 inzerátů 27.01.17 21:55

@Petrusska007 jj uz je lepe i po psychicke strance v pondeli jdu na kontrolu, to krvaceni snad slabne co ty?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slim, boyfriend, bootcut? Čtyři tipy, jak si vybrat džíny

Džíny jsou klasikou, kterou naleznete v každém šatníku. Vybrat si pohodlný... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >