Silnější snažilky XL a víc

817
20.6.13 12:13

Silnější snažilky XL a víc

Ahoj baculandy boubelandy které se taky snažíte otěhotnět, zakládám diskuzi právě pro nás :) Budu ráda když se tu některá objevíte :mavam:

Příspěvek upraven 15.04.14 v 12:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.6.13 12:25

Ahojky,
já teda zatím snažilka nejsem ( počítám, že tak nejdřív příští rok ), ale musím říct, že už jsem nad tímto přemýšlela… Mám velikost 44-46 jak co, asi 78 kg na 165 cm, tak se trochu bojím, abych nepřibrala jak tank… V rodině to máme tak, že všechny baby přibraly dost.. tak se bojím aby to nebylo nějak dědičné či jak to říct :think: :think: :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3291
20.6.13 12:30

@allene já jsem velikost 46-48 zadařilo se na první pokus.
Jsem 24+4 tt a zatím jsem nepřibrala ani deko, jím pořád stejně, vlastně víc-častěji.
Přeju ať se daří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
20.6.13 12:37

Ahoj,
jsem 174/89, velikost 44, někdy 42. Mám za sebou už jedno těhotenství, kdy jsem byla celou dobu na rizikovce a rodila jsem se 118kg. Teď se snažíme o druhé miminko a já doufám, že při dalším těhotenství se už takhle nevyžeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
20.6.13 12:44

No, snazilka jsemm byla jednou, podruhé nechtěně. Spíše bych řešila zdravotní komplikace obezity než to, že to nejde. Tělo se jen brání těhotenství, když jsme tlusté. Sama mám bmi nad 30 a vím o čem píšu. To že speky nevypadají moc hezky je úplně zanedbatelné při pohledu, co vše tlustym matkám a jejich dětem hrozí. U prvního miminka jsem si před začátkem snažení dost nacetla, obešla několik doktorů kvůli hormonum a také obezitologa. Zhubla jsem 10 kilo a protože vše bylo ok, tuk mám hlavně od pásu dolů a tlak kolem 100/60, a jsem do toho. Otehotnela, přibrala 30 kilo, během třech měsíců po porodu během kojení a bez diety zhubla na váhu před tehu. Pak během půlroku zhubla dalších 10 a na jeden stouch :-( jsem ve 28. Týdnu. Řeknu vám, přála bych si nebýt tučná. To, že v obchodech nemám šanci, abych nakupovala vorvani velikosti kolem 46, mi až tak nevadí. Vadí mi, že mě dítě ma tlustou a neflexibilni mámu bez kondice a ma ve mě špatný vzor. Takže i kdyby měla vše znova zvážit, zpětně posoudit, raději ještě rok počkám a zhubnu do normálu než být takle znova sobecká a zbouchnout se hned. Často nadávám na kuřáky, jak jsou nezodpovědní, tohle mi teď zpětně, přijde stejně. Takže za mě, jednu tlustou, které se zadarilo snad bez komplikaci, musím varovat a poprosit abystesve snažení odložili na období s lepsi kondici. Nepopírám, ze existují obézní lidé, co svůj stav zvládají a jsou celkem fit, ale vše záleží na všem. A říkám si, měla jsem štěstí, stat se mohlo cokoliv a neznicila bych život jen sobě. :oops: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
20.6.13 12:52
@MarieOVMUC píše:
No, snazilka jsemm byla jednou, podruhé nechtěně. Spíše bych řešila zdravotní komplikace obezity než to, že to nejde. Tělo se jen brání těhotenství, když jsme tlusté. Sama mám bmi nad 30 a vím o čem píšu. To že speky nevypadají moc hezky je úplně zanedbatelné při pohledu, co vše tlustym matkám a jejich dětem hrozí. U prvního miminka jsem si před začátkem snažení dost nacetla, obešla několik doktorů kvůli hormonum a také obezitologa. Zhubla jsem 10 kilo a protože vše bylo ok, tuk mám hlavně od pásu dolů a tlak kolem 100/60, a jsem do toho. Otehotnela, přibrala 30 kilo, během třech měsíců po porodu během kojení a bez diety zhubla na váhu před tehu. Pak během půlroku zhubla dalších 10 a na jeden stouch :-( jsem ve 28. Týdnu. Řeknu vám, přála bych si nebýt tučná. To, že v obchodech nemám šanci, abych nakupovala vorvani velikosti kolem 46, mi až tak nevadí. Vadí mi, že mě dítě ma tlustou a neflexibilni mámu bez kondice a ma ve mě špatný vzor. Takže i kdyby měla vše znova zvážit, zpětně posoudit, raději ještě rok počkám a zhubnu do normálu než být takle znova sobecká a zbouchnout se hned. Často nadávám na kuřáky, jak jsou nezodpovědní, tohle mi teď zpětně, přijde stejně. Takže za mě, jednu tlustou, které se zadarilo snad bez komplikaci, musím varovat a poprosit abystesve snažení odložili na období s lepsi kondici. Nepopírám, ze existují obézní lidé, co svůj stav zvládají a jsou celkem fit, ale vše záleží na všem. A říkám si, měla jsem štěstí, stat se mohlo cokoliv a neznicila bych život jen sobě. :oops: :hug:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
20.6.13 12:57

@MarieOVMUC no promiň ale to je teda hrozný názor.
To že má někdo velikost oblečení větší než 38 neznamená že je vorvaň a lemra líná. Kondice se neodráží jen od kilogramů.
Vypadá to že máš že své váhy dost komplex, tak to ale nekaž tĕm co jej nemají.
Ne každý dokáže, nebo chce zhubnout ale to neznamená že z nás budou špatné matky, nebo že máme problematické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
20.6.13 12:59

@pralinka2727 díky a gratulace k těhu a užívej si to! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
20.6.13 13:01

@pralinka2727 tys to vůbec nepochopila. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12262
20.6.13 13:05

Ahoj holky hlásím se, vážím 90 kg a vel. nosím 44, mám plno stejně kyprých kámošek a ty těhule hned takže si nemyslím že se u nás nedaří kvůli váze. o váhu v těhu se nebojím, s dcerou jsem přibrala v těhu jen 2 kg tudíž těhotenství byla ta nej dieta :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
20.6.13 13:05

@pralinka2727 Souhlasím, o váze jako takové to není.
První rěhotenství jsem startovala na vysoké váze, ale byla jsem v kondici, zdravotně naprosto v pořádku. Přibrala jsem za celé těhotenství 7kg, ani jednou zvýšený tlak, žádný problém s cukrem. Do posledního dne jsem tu pobíhala po loukách, páč mladej nechtěl ven. Znám holky, co otěhotněly hubené, nabraly 30, tlak šílený, cukr taky. Takže je třeba trochu rozlišovat. A pro mě lépe těhotnět hmotná a zdravá a vitální, než zdecimovaná dietou, vycukaná z vlastního stínu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
20.6.13 13:06

Taky se snažíme, ale zatím neřeším, už jedno dítě mám, otěhotněla jsem neplánovaně při 68kg, nabrala jsem 16kg, zůstaly mi 3kg a ještě jsem asi 5 vlivem stresu nabrala, hubnout mi nejde mám štítnou žlázu a beru léky
Při prvním jsem pracovala do 6m a za tu dobu nabrala 3kg, zbytek pak až když jsem zůstala doma, jsem taky zvědavá, kolik to bude tentokrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
20.6.13 13:09

@allene Taky ti chci popřát jen klidné otěhotnění. Otěhotněla jsem při velikosti 44-46 a nemám žádné problémy. Těhotenská cukrovka i tlak naprosto v pořádku a co se týče kg tak jsem -2,5kg od svojí původní váhy sice se trošku hlídám ale sladké si taky dopřeju. K dnešnímu dni jsem 28+3tt a těhotenství nelituji. Kolem prcku se to pak vyběhá :hug:

Příspěvek upraven 20.06.13 v 13:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
20.6.13 13:10

Já mám taky vel. 44-46, kolem cca 90kg, a prostě jsem tak stavěná silnější od mala, i když posledních 15kg jsem nechtěně nabrala kvůli vážné nemoci a lékům, a udrželo se mi to, někdo i říká, že to ke mě prostě patří, samozřejmě jsem se několikrát pokoušela zhubnout, ale vždycky nijak bezvýsledně. Odkládat snažení už se mi rozhodně nechce, je mi 27, a prostě podle mě mám pomalu nejvyšší čas, od 20ti jsem čekala na chlapa, teď čekat a oddalovat dítě nebudu. V jídle se hlídám už teď, a snažím se jíst zdravě, pokusím se shodit aspoň nějaký to kilčo, aby si i celkově tělo tak jinak zvyklo. Snažíme se desátej měsíc. Snad to ještě půjde bez toho, aniž by mi doktorka musela dávat nějaký hormony. Přibrání v těhu o 10 kilech a víc se moc bojím, i bych tolik nechtěla přibrat kvůli chlapovi. Někde jsem četla, že snad ani baculky už pak moc nepřibírají. Co se týče kondice a tak, tak to já se zase cítím celkem fajn, a připadám si tou flexibilní, a v pohodě. Jen krom té váhy a těch špíčků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
20.6.13 13:13
@pralinka2727 píše:
@MarieOVMUC no promiň ale to je teda hrozný názor.
To že má někdo velikost oblečení větší než 38 neznamená že je vorvaň a lemra líná. Kondice se neodráží jen od kilogramů.
Vypadá to že máš že své váhy dost komplex, tak to ale nekaž tĕm co jej nemají.
Ne každý dokáže, nebo chce zhubnout ale to neznamená že z nás budou špatné matky, nebo že máme problematické těhotenství.
:palec: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat