Silnější těhotenský test po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilinka88
Kecalka 424 příspěvků 04.04.19 08:33
Silnější těhotenský test po samovolném potratu

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, popřípadě, kdyby se našel někdo se stejnou zkušeností. Poslední MS jsem měla 10.2.2019, testy pozitivní, zhruba v 6.týdnu jsem šla k dr., kde v děloze nic neviděla a objednala mě za další 2 týdny. Minulý týden v pátek jsem začala špinit a poté krvácet, jela jsem tedy na pohotovost, kde mi řekli, že v děloze žádné těhotenství není, hcg bylo 125. Než jsem jela na pohotovost, dělala jsem si test a viděla, jak mi zeslábl, je to ten vrchní. V pondělí jsem navštívila svoji doktorku, ta mi potvrdila potrat, a že se sama vyčistím a nemusím na žádnou revizi. Až do včerejšího dne jsem tak středně krvácela s docela silnými bolestmi jako při MS. Dnes ráno jsem si zkusila udělat těhotenský test, zda mi slábne a k mému překvapení byl silnější, než ten páteční test. Nemáte některá zkušenost a něčím podobným… Já vím, že hcg samozřejmě v těle je, ale překvapilo mě to, že test byl silnější. Volala jsem k doktorce a zítra to vše probereme.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3486 příspěvků 04.04.19 08:50

Zeptala bych se doktorky na možnost mimoděložního těhotenství.

Lilinka88
Kecalka 424 příspěvků 04.04.19 08:51

@karkarka doktorka mi v pondělí mimoděložní těhotenství vyloučila dle utz, že nikde nemám volnou tekutinu.

lll14
Kecalka 181 příspěvků 04.04.19 09:03

Bála bych se mimoděložního, ale uvidíš, jestli vzrostlo HCG i v krvi, bězný těhotenský test není tak přesný. Osobně jsem zažila pouze „potrat“ v době očekávané menstruace, test sice dlouho ukazoval ducha, ale nesílil. Držím pěsti.

Pipet
Generální žvanilka 24232 příspěvků 04.04.19 09:05

Jestli jsi ten první dělala v průběhu dne a ten spodní ráno, může to být tím…

Lilinka88
Kecalka 424 příspěvků 04.04.19 10:07

@Pipet Test mi dělala i sestra v pátek na pohotovosti a hlásila doktorce, že je negativní.

Lilinka88
Kecalka 424 příspěvků 04.04.19 10:09

@lll14 Já se bojím mimoděložního, ale bylo mi řečeno, že hodnota hcg 125 není životu ohrožující. Jako ono se to tváří jako potrat, protože od soboty krvácím, některý den víc a některý míň a mám u toho bolesti jako při silné MS.

karkarka
Závislačka 3486 příspěvků 04.04.19 12:19

@Lilinka88 jestli si mela v patek hcg 125,tak jak mohl byt těhotensky test negativni?

Lilinka88
Kecalka 424 příspěvků 04.04.19 12:21

@karkarka Já jsem na to říkala sestřičce, že mám tady dva týdny pozitivní testy a ona říká, že testy do moči jsou jen orientační. Ale tam ten přístup byl celkově divokej, jsem se pomalu musela ptát, co se děje a co se bude dít dál.

Váš příspěvek
Reklama