Reklama

Silní poslíčci - jaký jste měly porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 315 příspěvků 18.12.17 21:32
Silní poslíčci - jaký jste měly porod?

Ahoj,

posledních pár dní trpím velmi silnými poslíčky, až jsem jela do porodnice s tím, že už určitě rodím a ono nic :roll:

U prvního jsem neměla poslíčky žádné, porod byl rychlý a téměř bezbolestný, až na závěrečné kontrakce.

Teď se děsím porodu druhého, protože u poslíčků je mi fakt hrozně, ty bolesti jsou fakt šílený… znamená to, že porod bude hodně bolestivý a vleklý? Nebo jak jste na tom byly vy? :think:

Přečtěte si článek: Kompletní průvodce porodu od A do Z

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.12.17 21:36

Ja myslim ze poslicci s tim nemaji nic moc spolecnyho. Ja u druheho taky mela poslicky docela dost a porod byl rychly relativne a dalo se to prezit :lol: preji at to mas rychle zasebou :kytka:

vessy
Povídálka 15 příspěvků 39 inzerátů 18.12.17 21:41

Ahoj, ja mám zkušenost silných bolestí 3 dny, dvakrát jsme jeli do porodnice a na po třetí uz si me tam nechali a do 3 hodin byla malá venku. Uz se mi tam ani nechtělo, ze me určitě pošlou zase domů :) přeji brzky a rychly porod

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 18.12.17 21:49

Nemyslim si, ze by poslicci nejak souvisely s porodem. Nemaluj čerta na zeď :kytka:

mattule
Závislačka 3200 příspěvků 18.12.17 22:00

U prvního jsem poslíčky neměla, porod 30h hnusnej, vyvolávanej. u druhýho jsem měla poslíčky šílený měsíc před porodem a pak mi rupla voda,4h se nic nedělo a pak za 40min mimi venku, takže já mám pozitivní zkušenost ;)

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 18.12.17 22:56

Tak já si myslím, že na tom nezáleží. Já jsem rodila 2× a poslíčky jsem neměla ani u jedné dcery. První porod byl dlouhý a bolestivý, šitá i přes masáž hráze jsem byla od hlavy až k patě :mrgreen: Druhý porod byl bleskovka bez šití…šla bych rodit mladší dceru znova třeba za 5kč :mrgreen:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 18.12.17 23:29

Já měla u dvou těhotenství poslíčky snad měsíc na konci vpodstate čtrnáct dní v kuse a porody byly za hubičku bolesti opravdové tak 30 minut před narozením dítěte.
Za mě to ty poslíčci připravili pro pohodový porod.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 27.12.17 16:02
lucika.k

Myslím si, že na tom nezáleží.. rodila jsem jen jednou a když jsme měla poslíčky bylo to zvládnutelné, zato ty kontrakce to bylo peklo a malý byl za 15 minut venku :lol: :mrgreen: budu doufám, že až budeme chtít druhé, že to bude stejne rychlé:D

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 28.12.17 13:32

Já si taky myslim, že na tom nezáleží…Měla jsem silný poslíčky dlouho před porodem a porod dlouhej, bolestivej.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >