Silný bílý výtok a stěry v pořádku

Anonymní
31.12.20 14:16

Silný bílý výtok a stěry v pořádku

Zdravím.. už od 15 let trpím na výtoky. Ještě před tím, než jsem začala mít pohlavní styk. Doktor mi vždy na to dal nějaký gel, po porodu jsem dostala antibiotika spolu s partnerem a taky vaginální tobolky. Před měsícem jsem byla na preventivní prohlídce a doktor řekl že uvidíme podle výsledků cyto štěrů v normě a pak už jsem se s doktorem nespojila.. nevíte co to může být? Kdyby to byly kvasinky nebo jiná nemoc tak by se to přece ukázalo ve výsledcích stěrů? Jinak svědění, pálení nebo bolesti nemám. Jediné co mého gynekologa rozhodilo bylo, že jsem dost krvacela z čípku při odebírání stěrů. Při pohl. styku nekrvacim ani mě nic nebolí. Výtok je bílý, někdy hustší někdy řídší a někdy i zapáchá. Takže si pořád musím měnit spodní prádlo, protože ani intimka mi nepomůže. Nejhorší je to před MS. :( Strašně mě to trápí, pořád to musím kontrolovat a nejhorší je to venku, je to hrozně nepříjemné. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
31.12.20 22:03

Jediná rada asi je-změň gynekologa. Pokud na,,to"trpíš, s největší pravděpodobností to zase bude jeden z nich ne? A určitě přeléčit i partnera…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
31.12.20 22:06
@Anonymní píše:
Zdravím.. už od 15 let trpím na výtoky. Ještě před tím, než jsem začala mít pohlavní styk. Doktor mi vždy na to dal nějaký gel, po porodu jsem dostala antibiotika spolu s partnerem a taky vaginální tobolky. Před měsícem jsem byla na preventivní prohlídce a doktor řekl že uvidíme podle výsledků cyto štěrů v normě a pak už jsem se s doktorem nespojila.. nevíte co to může být? Kdyby to byly kvasinky nebo jiná nemoc tak by se to přece ukázalo ve výsledcích stěrů? Jinak svědění, pálení nebo bolesti nemám. Jediné co mého gynekologa rozhodilo bylo, že jsem dost krvacela z čípku při odebírání stěrů. Při pohl. styku nekrvacim ani mě nic nebolí. Výtok je bílý, někdy hustší někdy řídší a někdy i zapáchá. Takže si pořád musím měnit spodní prádlo, protože ani intimka mi nepomůže. Nejhorší je to před MS. :( Strašně mě to trápí, pořád to musím kontrolovat a nejhorší je to venku, je to hrozně nepříjemné. :(

Kamarádka si stěžovala na něco podobného, její gynekolog jí řekl že se s tím bude muset naučit žít, že některé ženy to tak mají. No je jí 23 let a bez vložky se nemůže hnout z domu, mě to teda normální nepřijde ale nejsem doktor. Říkala že je to dost nepříjemné, že jí to kazí i sexuální život s přítelem. Tak by mě zajímalo jak se a tím má naučit žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 10:00

Mě tohle také kdysi trápilo, později se to samo srovnalo. Dle gynekologa prý normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat