Silný bílý výtok v těhotenství

31.7.21 20:55

Silný bílý výtok v těhotenství

Ahoj, ahoj. Mám dotaz. Jsem ve 20tt těhotenství a trápí mě vcelku hustý bílý výtok, mívám ho každý den. Je to normální a netřeba se znepokojovat? Sem tam mám bříško tvrdší než obvykle, jednou se mi stalo že bylo tvrdé jak kámen, v lékárně mi na to dali magnesium a musím říct že je to o dost lepší. Mohu poprosit o nějaké zkušenosti? Je to mé první těhotenství a nerada bych něco zanedbala, zase na druhou stranu všude se dočítám, že je to naprosto normální, tak nechci zase zbytečně plašit.
Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.7.21 21:04

Jsem ve 26 týdnu a taky mám dost hustý výtok, nejvíc když chodím, jak se to tam všechno hýbe. Ale nic mě nesvědí, neštípe, nezapáchá, takže nestresuju. Na tvrdnutí břicha taky beru magnezko a vápník

• Citovat
  • Nahlásit
2642
31.7.21 21:04

Ano je to normální do jisté míry… Až budeš na gynde řekni to lekarovi… Dá ti něco na to já dostala rosalgin easy na výplach a super za pár dní rodim a výtoky nemám už tak 3 týdny. 👍🏻 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18535
31.7.21 21:05

Výtok je v těhotenství normální. Je nesmí zapáchat, svědit, hrudkovat nebo mít divnou barvu (např. do zelena)..podle popisu je to ok..o tvrdnutí se pak na kontrole zmin doktorovi i že užíváš nějaké magnezko-stejne by ti ho na tvrdnutí napsal, ale měl by to vědět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20180
31.7.21 21:49

Přesne jak píše bobby, je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu