Silný kašel v prvních týdnech těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 16:31
Silny kasel v prvnich tydnech tehotenstvi

Ahoj, jake to muze mit nasledky? - namahani bricha atd. Kasel trva nekolik mesicu, pricinu zatim nezjistili. Na pocatku toho byl zanet prudusek. Dr mi k tomu nic moc nerekla, jen ze to muze vest i ke krvaceni az priznakum potratu. Ted me navic nemuzou ani moc lecit nejak. anonym skrz tehu nutny

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 16:34

Ahoj, já to měla taky a bála jsem se. Na kontrole mi pak zjistili hematom, tak je možné, že to bylo z toho. Hematom už zmizel a vše je v pořádku.

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 22.06.19 17:02

Já měla kašel začátek tehu snad ob týden, syn pořád něco nosil ze školky. Následek žádný, akorát se to nedalo moc léčit, jak sem nemohla žádný léky co berem normálně. (ale jak tu píše anonym nade mnou, taky sem měla hematom, že by to mohlo mít souvislost mě nenapadlo) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 17:06

@Kriss Tina Já jsem dokonce přesvědčena, že jsem si ho fakt vykašlala :think: (omlouvám se za anonym, ale jsem ted přihlášena přes kamaradku)

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 22.06.19 17:45

Bylas na alergologii? A na plicním?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 19:31
@Ou píše:
Bylas na alergologii? A na plicním?

na alergologii ano, na to plicni me objednali za 4mesice :roll:

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 22.06.19 22:36

Já kasel měla a potratila sem. Zda to bylo i tím, to nevim

janka23
Závislačka 2680 příspěvků 22.06.19 23:13

Ja byla na zacatku tehotenstvi dost nachlazena.mini se drzelo. Ted zaciname 29tt

tejuho
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 23.06.19 08:49

Ja mela kasel pres 2 mesice, skoncila jsem na plicnim a kortikoidech. Jediny to mi pomohlo. Zacala jsem z kaslani spinit, pak se mi skriplo zebro…fakt super. Vyzkousela jsem vsechno dostupny a zabrali az ty kortikoidy.

Váš příspěvek
Reklama