Silný vodnatý výtok a narůžovělý výtok

11
9.11.20 15:10

Silný vodnatý výtok a narůžovělý výtok

Ahoj, v lednu jsem měla poprvé kvasinkovou infekci, kterou jsem chytila ve veřejném bazenu, byla jsem u doktorky, dostala jsem nějaké čípky a Clotrimazol na mazání. Vše hned zmizelo a bylo v pořádku.
Asi v červnu jsme byli na Machaci a já měla Norethisteron na oddálení menstruace, ale ten už jsem dřív užívala několikrát, tam jsem se také koupala, ale nejsem si už jistá, zda jsem pak nějaké problémy měla nebo ne.
V srpnu jsem se byla koupat v nějakém rybníku, bylo to na konci menstruace, už jsem jen strašně málo špinila, jinak bych tam nešla a měla jsem tampon. Poté asi za 2 dny jsem začala pociťovat svědění, tak jsem se začala mazat tím zbytkem clotrimazolu, který jsem měla a asi za týden bylo vše v pohodě. Myslela jsem, že to byla zase nějaká infekce z té vody.
Jsem si vědoma toho, že tento svědivý problém mám za poslední dobu docela často. Vždy jsem se mazala a pak to prostě přestalo.
Také si všímám, že za poslední dobu mám silný vodnatý výtok, který je průhledný, bez zápachu, ale když nemám intimku, tak mám celé mokré kalhotky a vždycky úplně cítím, jak to že mě hodně teče. Nevím, v jaké době cyklu se mi to stává a zda je to pokaždé oboje najednou, ale vypsala jsem sme všechny věci za poslední dobu.
Teď si jsem jistá, předminulý týden jsem měla menstruaci. A hned po skončení jsem zase cítila to svědění a do toho mám zase ten silný výtok. Doteď byl vždycky průhledný, dnes poprvé ho mám lehce narůžovělý.
Tak se chci zeptat, jestli nevíte, co by to mohlo být nebo co s tím dělat. Na gyndu jsem objednaná až na začátek ledna. Nevím, jestli spolu všechno výše uvedené souvisí. Příští měsíc vypozoruju, jestli je to zase na konci menstruace. Připadá mi divné, kdyby to byla infekce takhle často. A zase na druhou stranu, kdyby se potvrdila moje domněnka, tak je taky divné, že bych po menstruaci měla pravidelně tenhle výtok a to svědění. Jako není to tak intenzivní a otravné jako při infekce, ale i tak. Nevím, co mám dělat, už je tk poměrně otravné. Děkuji. Snad je to srozumitelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
887
9.11.20 16:29

Zdravím, přesně toto jsem také měla. Stačilo se postavit a už jsem cítila, jak to teče. Akorát tedy bez svědění. Ale ten vodnatý výtok mě doháněl k šílenství. Gynekoložka mi dávala akorát nějaké bobule na zavedení a to nijak zvlášť nepomohlo. Pak jsem dostala na ORL antibiotika na zánět v uchu a po dobrání zmizel i ten výtok :lol:

S novým partnerem, po cca 2 letech se potom tento problém vrátil. Lékařce jsem sdělila, že posledně přešel po antibiotikách, takže udělala vyšetření i na pohlavní nemoci atd. a vyšlo jí z toho ureaplazma parvum. Úspěšně zaléčeno dalšími antibiotiky. Od té doby nic :lol:

Možná bych tedy požádala o test na takové ty běžné základní pohlavní nemoci. Moje gyndařka ho nabízí. Kromě toho mi také udělala nějakou speciální cytologii (přesný název nevím), která mě tedy přišla na 500,–. V laboratoři to prý nějak odstředí a ve výsledcích prý pak najdou defacto cokoliv, co by vám mohlo být. Tak se zkuste zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama