Silný vodnatý výtok bez zápachu

18.12.19 07:16

silný vodnatý výtok bez zápachu

Ahoj. Stala se mi velmi nepříjemná věc. Uprostřed noci jsem se probudila se silným pocitem pomočení, ale zjistila jsem, že se jednalo o velké množství vodnatého výtoku. Stalo se mi to poprvé a nevím, co s tím. Už asi dva měsíce nejsem ani sexuálně aktivní a před měsícem jsem byla na návštěvě u gynekologa, ale ten při běžné prohlídce nenašel nic zvláštního.. Bojím se, že budu neplodná nebo něco podobného:((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.12.19 08:02

Jezisi, proc hned neplodna. Zavolala bych na gyndu a nechala se zkontrolovat. Pravdepodobne to budou kvasinky. Ale nekdo ma vytok cely zivot. A je zdrav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8853
18.12.19 08:09

Může to být třeba i při ovulaci, je to čirý hlen, není to úplně voda. Někdy toho hlenu může být celkem dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
18.12.19 08:18

Proč bys měla být neplodna. Neměla si třeba orgasmus ve spanku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 08:19

Muze to souviset s fazi ms cyklu, pokud nezapacha nebo to nesvedi nebo jine podezrele znaky, tak to asi nic nebude. Zatim bych se nevzrusovala, neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2015
18.12.19 08:56

A tak nejsi třeba spocená jenom? Přeci jen topí se žejo, tak třeba si se spotila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
18.12.19 12:01

Mokrá orgasmus při spánku.
Je snazší ho dosáhnout než při běžném sexu, protože jsi 100% uvolněná a zdá se ti přesně o tom, co doopravdy chceš a nekazí ti to nešikovný partner, který to neví. :-D
To že si to nepamatuješ je úplně běžné.

Pokud tomu chceš předcházet - přeci jen měnit furt prostěradla je otrava a matraci to nedělá dobře, tak holt před spaním normálně masturbuj - snížíš tím sexuální pnutí a tedy šanci na opravdu žhavé sny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
18.12.19 12:05

Mohl to být třeba orgasmus ve spaní, ale jak píšou holky - pokud máš stále nějaký výtok i přes den, který není úplně standartní, tak bych to řešila. Jestli to bylo ojedinělé, tak to mohlo být jenom nějaký „vzrůšo“ :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama