Silný vodnatý výtok v 16 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 15:04

Silný vodnatý výtok v 16 tt

Ahoj,

jsem v 16 tt a zhruba týden jsem léčená pro zánět Klionem D. Kromě klasického výtoku z tablet, ale pozoruji i silný vodnatý výtok. Nevím, jak dlouho, protože jsem kvůli výtoku z tablet používala vložku, ale dneska jsem si vložku nevzala a vyděsilo me, že jsem měla několikrát úplně mokré kalhotky. Tak mě vzhledem k zánětu trošku děsí, zda by to nemohla být plodová voda a začínající potrat :(. Nevím, jestli mám šílet a jet na pohotovost a nebo vydržet pár dní do příští poradny…

Děkuji za odpovědi…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1350
2.11.21 15:16

Jestli si nejsi jista, jed. Radsi dvakrat zbytecne. Muze to byt normalni, ja mivala take hodne vodnate výtoky, ale ja nemela tvoje problemy a byla jsem si jista, co to je. držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
2.11.21 15:22

Těhotenský výtok….
Je vodnatý, nebo bílý.
Já ho mám už od startu těhotenství a 3× denně musím měnit slipovku.
Dle mého dr je to normální a lepší než žádný. Takhle se ženské orgány chrání před infekcí a napadnutí miminka.
Bývá i k zánětu. Únik plodové vody je silnější, asi by ti to teklo i po nohách a hlavně plodová voda uniká v častých intervalech.
Pokud se necítíš, zavolej ráno svému dr a nech se zkontrolovat, ale podle mě se nemáš čeho bát :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
2.11.21 16:05

Pokud pojedeš dej si vložku aby se ten výtok do ní nacucl a oni na té vložce pak udělají test zda to není plodová voda ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat