Silný vodnatý výtok v těhotenství vs. odtok plodovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Colenne
Kecalka 119 příspěvků 01.10.14 08:30
Silný vodnatý výtok v těhotenství vs. odtok plodovky??

Ahoj holky, už asi od 10. tt mám silný vodnatý výtok. Před týdnem jsem byla na kontrole a bylo mi řečeno že je vše ok. Ale ještě to zesílilo a mám strach jestli mi neodtéká plodová voda. Nedokážu to rozeznat. U první dcery jsem tohle neměla. Dostala jsem na to gelové čípky ale ty strašně pálí, takže je nepoužívám (lékař to ví)…Zrovna jsem 14/15 tt
Poradíte?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 01.10.14 08:34

@Colenne
neporadime. jedine znova na test, zda je to plodovka nebo ne.

jinak, co znamena silny? na slipovku nebo vic?

Uživatel je onlinexsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 01.10.14 08:34

@Colenne ted máš plodovky poměrně málo, tak ta to nejspíš nebude.. nevím, co ti dr předepsal, ale zkus boraxové globule..
mě to trápí taky, já ale k tomu nesnesu intimky, dělají se mi záněty. takže se x denně převlíkám :roll:

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 01.10.14 08:37

Vim, ze existuje vlozka, ktera se zbarvi, kdyz je to plodovka.Zkus se zeptat v lekarne, ale na 99% to bude jenom vytok ;)

Colenne
Kecalka 119 příspěvků 01.10.14 08:39

No tak na 5 slipovek denně, test mi nedělali jen mi před týdnem na ultrazvuku řekli že plodovka je v pohodě…

Colenne
Kecalka 119 příspěvků 01.10.14 08:41

Dostala jsem Natrii tetraboratis globulus, ale po jednom zavedení jsem myslela že se zbláznám jak strašně to pálilo. Takže rovnou do sprchy a už to neberu. Ale mám Macmiror už asi 5. den ale nijak se to nelepší.. :-(

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 01.10.14 08:51

V lekarne by mel jit koupit roztok, kterej po postrikani zbarvi vlozku pokud je tam plodovka. Nebo si dojdi na gyndu at ten test udelaj oni, ze mas obavy ;-) tady ti nikdo nerekne jestli je to 100% jen vytok nebo i plodovka

Colenne
Kecalka 119 příspěvků 01.10.14 09:00

@Clairisek

¨to máš asi pravdu ale hlavně jsem chtěla vědět jestli to může být běžné nebo to mám nějak dál řešit. Nebo se moc hlídám? Na mimčo jsme čekali fakt dlouho, chodili do caru a je fakt že mi to těhotenství dává dost zabrat. Je mi pořád dost špatně, spíš hubnu než přibírám, mám hrozné bolesti hlavy a ted tohle.. nechci být jak hysterka.. Proto jsem se chtěla zeptat nejdříve tady…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 09:13

Jsem po třetí těhotná a mám to v každym těhotenství, vždycky tak od 20tt, plodovka to neni

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 01.10.14 09:29

@Colenne to netusim, nemam s tim zkusenost. Ale za me radsi budu za hysterku a budu zbytecne chodit k dr., nez stresovat sebe i to malicke v brise ;-) a pokud nechces k dr., tak si kup ten roztok v lekarne a pri podezreni to muzes doma ozkouset sama ;-)

medun
Závislačka 3276 příspěvků 01.10.14 09:35

@Colenne já byla těhotná dvakrát a pokaždý uplně jak vodovod celý těhotenství jsem musela nosit vložky někdy i dvě a někdy jsem i při chůzi uplně cítila jak to ze mě vyšplouchlo. Plodovka to nikdy nebyla, ale příjemný to teda neni.

medun
Závislačka 3276 příspěvků 01.10.14 09:37

O tom roztoku, že se prodává v lékárně tady čtu pořád, ale nikdy jsem ho nesehnala.

katsha
Kelišová 5791 příspěvků 01.10.14 09:39

Taky trpím na silné výtoky v těhotenství, zvlášť v posledním trimestru. U mě to plodovka není, ale to neznamená, že u Tebe být nemůže. Radši si nech udělat ten test, ať máš klid. Takhle se budeš jen stresovat a to mimču rozhodně neprospěje. :nevim: Držím palce. :)

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 17944 příspěvků 01.10.14 09:48

Měla jsme to taky tak. V těhotenství jsou pohlavní orgány více prokrvené a k tomu patří i zvýšená sekrece pohl. žláz. Pokud Tě to vyloženě pálí, nemáš náhodou zánět, nějakou tu mykozu?

Colenne
Kecalka 119 příspěvků 01.10.14 12:50
@pe-terka píše:
Měla jsme to taky tak. V těhotenství jsou pohlavní orgány více prokrvené a k tomu patří i zvýšená sekrece pohl. žláz. Pokud Tě to vyloženě pálí, nemáš náhodou zánět, nějakou tu mykozu?

no pálily mě ty gelové globule na zavádění, jinak ne.. na zánět mě už testovali a to je v pohodě…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >