Silný zánět dásní

38
13.7.20 17:50

Silný zánět dásni

Holky nevím co mám delat… Můj zubař odešel do důchodu a já zrovna mám zánět zubů a silný zánět dasni… Najít zubaře je v dnešní době nereálné a akutně mě nikdo nechce vzít… Pohotovost mám daleko a jsem ve 20 týdnů tehotenstvi.. už od bolesti několik dní nespim. Mam strach aby to neublížilo miminku :( paní doktorka říkala že zánět miminko ohrozit může :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4436
13.7.20 17:57

Musite hledat, nebo bezte na vasi zdravotni pojistovnu, at vam seznam zubaru daji. Jako co cekate za zazracnou radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
13.7.20 18:03

Akutně na pohotovost. Jinak ještě se mi nestalo že by mě na bolest nikdo nevzal, ani cizi. Však z toho mají prachy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
13.7.20 18:11

Na pohotovosti ošetří, ale cizí zubaři ve většině případů berou pouze registrované pacienty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
13.7.20 18:33

@Cenarius co myslíte?? Na pojišťovně jsem byla jako první.. zubaři nejsou obvolala jsem jich už hodně a akutně mě nikdo vzít nechce na pohotovost se teď nedostanu a co chci slyšet? Třeba trochu utěšit že to miminku neublizi.. proboha!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
13.7.20 18:34

Právě nevím jak to ze zákona je… Jestli mají povinnost akutní případy vzit, ještě když se jedná o těhotnou… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
13.7.20 18:35
@Misulka88 píše:
Právě nevím jak to ze zákona je… Jestli mají povinnost akutní případy vzit, ještě když se jedná o těhotnou… :/

Jen na pohotovosti. Evidentne nemas zubare dlouho. Holt sis ho mela najit, zubari jsou, ale zajedes si i 100km a vice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
13.7.20 18:36

Právě nevím jak to ze zákona je… Jestli mají povinnost akutní případy vzit, ještě když se jedná o těhotnou… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
13.7.20 18:42
@Misulka88 píše:
@Cenarius co myslíte?? Na pojišťovně jsem byla jako první.. zubaři nejsou obvolala jsem jich už hodně a akutně mě nikdo vzít nechce na pohotovost se teď nedostanu a co chci slyšet? Třeba trochu utěšit že to miminku neublizi.. proboha!!

Zkus v nějakém větším městě soukromou zubní kliniku, ty většinou pacienty berou, ale připrav si dost peněz…
A zánět v těle samozřejmě nic prospěšného neni, ale když se na pohotovost nedostaneš, tak to je pak těžké :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 18:49

Proc nemuzes na pohotovost? Jestli je to daleko, vezmi si klidne taxi. Se zanetem zubu a zvlast silnym bych na pohotovost jela. Sama mam zubare 60km, protoze bliz proste neberou. Zanet jsem protrpela nedavno a me teda na pohotovosti rekli, ze je dobre, ze jsem prisla vcas, hrozil i zanet okostnice a malem jsem prisla o ctyrku. Zvlast v tehotenstvi bych se o sebe starala a ne cele noci trpela.

• Nahlásit
  • Citovat
3138
13.7.20 18:50

Tak pokud máš zánět dasna a zubů, tak to bohužel není ze dne na den. O hygieně nemluvě… :think: Bohužel se budeš muset na pohotovost dopravit, zánět rozhodně není nic prospesneho, nehledě na to že pokud je rozsáhlý, může dojít až k úmrtí plodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11066
13.7.20 18:51
@Misulka88 píše:
Holky nevím co mám delat… Můj zubař odešel do důchodu a já zrovna mám zánět zubů a silný zánět dasni… Najít zubaře je v dnešní době nereálné a akutně mě nikdo nechce vzít… Pohotovost mám daleko a jsem ve 20 týdnů tehotenstvi.. už od bolesti několik dní nespim. Mam strach aby to neublížilo miminku :( paní doktorka říkala že zánět miminko ohrozit může :(

A to jsi zjistila az ted, ze ti odesel zubar do duchodu? A ordinaci s pacienty nikomu neprodal? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
13.7.20 18:52

@cecetka Znáš to, nic nebolí, tak na co hledat. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
13.7.20 19:26

A ani žádný soukromí v okolí není? Sice si musíš všechno zaplatit, ale většinou berou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
13.7.20 19:45
@Misulka88 píše:

Je mi lito, ze te nepotesim, naopak asi vic vystrasim, ale staci zadat Zanet dasni v tehotenstvi do vyhledavace a uvidis. Musi existovat moznost, jak se na tu pohotovost dostat a vyresit to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama