Silný zápach v koupelně

1478
19.12.19 11:41

Silný zápach v koupelně

Ahoj, holky. Od rána něco hrozně smrdí v koupelně. Nepřijde mi to jako odpady nebo tak, je to takový „kořeněný“ smrad, jak olejíček do vonných svíček, nějaká levná voňavka nebo tak něco. Ale nic takového tam nemáme a vůbec nemůžu přijít na to, co to proboha je 8o. Je možné, aby to šlo ze stoupaček, nemůže to být třeba plyn? Cítím to až v další místnosti a je to opravdu silný smrad a větrák mi jede na max :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.12.19 12:19

@KimL nezapálil si nějaký soused doma františka? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
19.12.19 12:19

Pokud mas podezření na plyn zavolej na linku 1239. Myslim ze únik plynu by jsi cítila. Ten nejde zaměnit. Nebo zajdi za nějakým sousedem jestli to cítí taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1508
19.12.19 12:21

Může to jít stupačkama..stačí když si soused zespodu zapálí na wc cígo a smrdí celý barák…hnus! Plyn snad poznáš jak smrdí ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 12:27

Může to být ze stoupacek, u tatínka šel zápach z patra níž, ma ještě umakart a takové větrání. zalepil to :smile: mě to přišlo jak něco spáleneho a mrvyho :smile: :smile: uz nevím ted co to bylo ale šlo to ze spodu ne u něj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1478
19.12.19 12:37

Smrdí to jak olejíček na masáže nebo tak něco. Prostě kdyby to nebylo tak silný, tak řeknu, že to hezky voní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
19.12.19 12:39

Obejít spodní sousedy, jestli to nejde od nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
19.12.19 13:47

Taky bych zašla o patro nahoru a dolů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu