Silný zápach z úst a nosu

Anonymní
2.8.12 22:23

Silny zapach z ust a nosu.

Holky jdu zase pro radu:-)

Syn,4 roky, ma posledni cca mesic silny zapach z ust, da se rict, ze jako stolice.Mame diagnostikovanou nemoc ve strevech, dojizdime na gastro, sme objednani na vysetreni.
Jenze posledni tyden mu zacalo silne zapachat z nosu, take stolicove, tece mu jen z jedne dirky a je to fakt hrozny zapach :oops:
Sla jsem tedy k obvodni, ale ta me odkazala zase na gastro. Rikala jsem ji ze jsme objednani ale az pozdeji, tak at udela aspon stery a nic. Zitra jsem rozhodnuta jit jeste na krcni, cetla jsem ze tento zapach muze byt take, ze si neco strcil do nosu :nevim: Mate nektera podobnou zkusenost? Jsme bez teplot, ale caste boleni briska, jenze to vzhledem k jeho onemocneni je caste.Mame PWS syndrom a pridruzene nemoci.Diky moc za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
392
2.8.12 22:32

To se dělo mámě - vrací se jí žaludeční štávy do jícnu. Je to docela blbé, jelikož se ti pak jakoby traví ten jícen a můžeš z toho mít raka - neříkám, že je to případ tvého syna. Bere na to nějaké léky a už se jí to neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.12 22:36
@Katjinka píše:
To se dělo mámě - vrací se jí žaludeční štávy do jícnu. Je to docela blbé, jelikož se ti pak jakoby traví ten jícen a můžeš z toho mít raka - neříkám, že je to případ tvého syna. Bere na to nějaké léky a už se jí to neděje.

A to se ji udelalo az ted v dospelosti, nebo na to trpi od mladi? No on casto,,grgá".říhá, taky se mi zda ze se mu vraci nejake stavy :nevim: a navic zvraci pravidelne tak trikrat do tydne.
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
392
2.8.12 22:47

Myslím, že to má asi tak pět let - takže od nějakých 35. Ale nebrala bych to jako diagnozu tvého syna, ale je to možné. Měli byste se domáhat ještě nějakých vyšetření. Zrovna tohle je myslím docela nepříjemné bohužel - strčí ti totiž kamerku do hrtanu >

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.12 22:51
@Katjinka píše:
Myslím, že to má asi tak pět let - takže od nějakých 35. Ale nebrala bych to jako diagnozu tvého syna, ale je to možné. Měli byste se domáhat ještě nějakých vyšetření. Zrovna tohle je myslím docela nepříjemné bohužel - strčí ti totiž kamerku do hrtanu >

Jsne, muze to byt fakt cokoliv, ja tajne doufam, ze ma v nosiku jen strceny kus neceho :roll: Protoze ted bych nemela asi silu na dalsi spatnou zpravu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1903
2.8.12 23:40

Je divné, že ze stěrů z nosu nic nebylo, když jde o takový zápach. Každopádně snad se zítra dozvíte, proč to tak má, na ORL by to měli zjistit. Přeju, at to dobře dopadne a zjistí se, co by ten výtok a zápach z nosu mohlo způsobovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
2.8.12 23:53
@Anonymní píše:
Jsne, muze to byt fakt cokoliv, ja tajne doufam, ze ma v nosiku jen strceny kus neceho :roll: Protoze ted bych nemela asi silu na dalsi spatnou zpravu :zed:

Kdyžtak to zas tak hrozné není. Akorát musí brát léky. Myslím, že to na nějaké operace nevypadá ;) třeba je to jenom stravou a je na něco alergický.. pak mu to dělá neplechu v těle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
3.8.12 00:25

Můj bratr si někdy v tom věku strčil do nosu polystyren - a narval si ho daleko. Takže se to zjistilo až mu tam začal hnít a začalo to právě neskutečně smrdět :poblion: ale pořád lepší než kdyby byl nemocný… stačilo to v nemocnici vytáhnout a bylo to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.12 11:15
@Becky00 píše:
Můj bratr si někdy v tom věku strčil do nosu polystyren - a narval si ho daleko. Takže se to zjistilo až mu tam začal hnít a začalo to právě neskutečně smrdět :poblion: ale pořád lepší než kdyby byl nemocný… stačilo to v nemocnici vytáhnout a bylo to :)

Takze se pirdavame do klubu :roll: :lol: Mel tak kus vaty, strcenej hoodne hluboko, smradek hrozny :poblion: :mrgreen: Tak jsem rada, ze to tak dopadlo, kdyz se maleho zeptala kdo mu to tam strcil tak rekl maminka 8o chvili na me koukala, a na ni a nkonec ji snad doslo, ze ja fakt neee :lol: jinak kvuli tomu krku nas gastro ceka porad :think:

• Citovat
  • Nahlásit
270
28.11.13 11:14

Ja ted byla se synem (6) v nemocnici na trhani mandlicek. byl pod narkozou. a od te doby co mu ji vytrhli, tak mu strasne smrdi z pusinky a nosanku. porad jsem ho posilala cistit si zoubky a davala mu detske zvikacky, ale porad nic nezabiralo. no a tak sem sla k doktorovi a ten me to potvrdil. pry to neni jeste zahojene a bakterie se potrebuji dostat z tela ven. vyzadala jsem si alespon nejaky sprej do nosika. a je to vazne lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.11.15 22:14

Ahoj prosím tě mohla bych se zeptat, co za prášky mamka bere? Mám stejný problém a dost to řeším :( budu ti moc moc vděčná, díky, K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat