Reklama

Silonkové ponožky na čertovi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 05.12.17 20:12
Silonkové ponožky na čertovi

Dnešní návštěva čerta a Mikuláše mě rozsekala :D Pozvala jsem je do chodby a můj syn v půlce básničky vykřikl: mami, ten čert nosí ponožky, jako ty! To není čert, ale čertice! :lol: A skutečně, holčina namaskovaná za čerta měla černé silonkové ponožky. :lol: Mám to ale všímavé dítko :D Smáli jsme se všichni a bylo po výchově :lol: Musela jsem Vám to vyfotit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 20:13

A co jako?

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 05.12.17 20:17

@LiškaEliška
Mne neprijdou ani tak legracni ty silonky, jako ta pohotovost, s jakou se umí to dítě vyrovnat s faktem, ze čert má silonky jako mamka :D

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 05.12.17 20:17

No jestli to byla čertice, tak na tom nic divného nevidím. Ale jestli to byl čert… :mrgreen:

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1676 příspěvků 05.12.17 20:19

My měli ve školce černého anděla. :D

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 05.12.17 20:20

Já teda doufám, že to byla čertice :D

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 05.12.17 20:21
@LiškaEliška píše:
Já teda doufám, že to byla čertice :D

To jsou určitě ženské nohy :lol:

MartinaIrena
Extra třída :D 10098 příspěvků 05.12.17 20:24

Ma dcera komentovala certovy bile ruce. Byla 100% presvedcena, ze je to prevleceny clovek, kdyz neni cernej jak bota ????

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 05.12.17 20:35
@Doe_Jane píše:
A co jako?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 05.12.17 20:37
:mrgreen:

Příspěvek upraven 12.12.17 v 11:25

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 05.12.17 20:38

No a náš čert měl černé „kroksky“ :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6412 příspěvků 05.12.17 20:53

@LiškaEliška Oni se museli zouvat?

LiškaEliška
Povídálka 15 příspěvků 05.12.17 21:04

@ivašot. Nemuseli, ale když jsem je pozvala dál, tak než jsem se otočila, byli všichni zutí :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 05.12.17 21:15
@MartinaIrena píše:
Ma dcera komentovala certovy bile ruce. Byla 100% presvedcena, ze je to prevleceny clovek, kdyz neni cernej jak bota ????

Naše holka zase tvrdí, že se čert pozná podle toho, že má kopyto, když nemá, je to převlečený člověk. Ale tentokrát byla tak konsternovaná, že se zapomněla podívat… Pak se mě ptala, jestli to byl opravdový čert, tak jsem ji musela ujistit, že určitě, jinak by toho o ní tolik nevěděl.

alialiali
Kecalka 170 příspěvků 05.12.17 21:36

Teda když čtu ty komentáře tak bych se normálně zdráhala sem dát nějaké nové téma k diskuzi aby jste v tom nenašly nějaké negativa a nestouraly ve všem a já se pak nemusela obhajovat..jako např dotaz „oni se museli zouvat“?? Fotit nohy se nesmí atd.. no děs…a takový mily příspěvek to je

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >