Reklama

Silonky ke společenským šatům v létě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:07
Silonky ke spolecenskym satum v lete?

Prosim nesmejte se, ale fakt si nevim rady :mrgreen: Nosite v lete ke spol. satum normalne silonky? I do otevrene obuvi? Jdeme na oslavu a mam dost kratke saty, bez silonek si je na sobe neumim predstavit.. :( Ale zas at nejsem za trapku :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:10

Ahoj, já teda silonky nenosím vůbec v létě a to nejsem ani moc opálená. Upečeš se v tom a bude to vypadat divně si myslím :nevim:
Nemáš nějaký letní šatičky?

terien
Kelišová 7466 příspěvků 17.08.18 20:11

Nenosim protože bych se upekla. Ačkoliv by se nositi měly :oops: jediný přijatelný kompromis jsou pro mě samodržící punčochy, aby alespoň ten zadek trochu vetral. Do otevřených bot bych si je nevzala.

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 20:11

šla bych bez silonek. V tomto vedru budeš vypadat v silonkách divně.

g.sandova
Závislačka 3642 příspěvků 17.08.18 20:12

Dle posledních trendů žádné silonky. A už vůbec ne do otevřených bot. Zvolila bych dlouhé saty, když se v tom necítíš

Lenka_Hal
Závislačka 4544 příspěvků 17.08.18 20:13

Ja jsem v tomhle ignorant, chapej, nemam tuchu co se ma a nema :mrgreen: Delam to tak, ze ve vedrech me do silonek nikdo nedostane, ale pokud je situace „vazna“, radeji zvolim moznost, ze si treba vezmu lehoucke kalhoty. Ale neumim si predstavit oslavu tak zavaznou, aby byl problem byt bez silonek…

Šarlota4
Echt Kelišová 9642 příspěvků 17.08.18 20:15

Do otevrenych bot pouze na boso :palec:

free333
Neúnavná pisatelka 18732 příspěvků 17.08.18 20:18
@Anonymní píše:
Prosim nesmejte se, ale fakt si nevim rady :mrgreen: Nosite v lete ke spol. satum normalne silonky? I do otevrene obuvi? Jdeme na oslavu a mam dost kratke saty, bez silonek si je na sobe neumim predstavit.. :( Ale zas at nejsem za trapku :mrgreen:

Do otevřených bot a v tomhle vedru silonky v žádném případě :)

Jestli máš divné nohy, tak zkus samoopalovací krém anebo silonky ve spreji…

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 20:21

Já měla na svatbu jen samodržící

elen-ka
Extra třída :D 11911 příspěvků 10 inzerátů 17.08.18 20:25
@Anonymní píše:
Prosim nesmejte se, ale fakt si nevim rady :mrgreen: Nosite v lete ke spol. satum normalne silonky? I do otevrene obuvi? Jdeme na oslavu a mam dost kratke saty, bez silonek si je na sobe neumim predstavit.. :( Ale zas at nejsem za trapku :mrgreen:

Tak záleží co je to za oslavu a jaký dresscode je předepsaný. Ale v žádném případě bych si silonky do otevřených bot nevzala. Buď klasické uzavřené lodičky a silonky, nebo bez silonek a klidně otevřené boty.

stinga
Závislačka 3508 příspěvků 10 inzerátů 17.08.18 20:45

do otevřených bot se silonky nenosí :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:10

Diky moc vsem, jsemv tomhle neznalek :mrgreen: Asi teda uvidim rano podle nalady.. Boty tedy vymenim za uzavrene jestli se rozhodnu pro silonky..

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 17.08.18 21:11

Absolutně ne. Neměla jsem je ani na vlastní svatbě ke dvěma krátkým šatům. Podmínkou jsou aspoň ucházející nohy ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama