Silueta rodinné přítelkyně na pohřbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 22.03.18 18:01
Silueta rodinné přítelkyně na pohřbu

Ahoj možná vám budu připadat jako blázen, ale přemýšlím nad tím celé odpoledne. Dnes jsem byla na pohřbu rodiné přítelkyně, která umřela na chřipku (měla lehce přes 70 roků). Byla to moc hodná paní, která měla sama celoživotní zdravotní potíže ale pro ostatní měla vždycky dobré slovo, podporu. Byla družná a společenská, vždycky optimistická, na všech se snažila hledat to lepší a nikoho nepomlouvala. Dneska na jejím pohřbu jsem na kratinkou chvíli při mši zahlédla její siluetu, která jako by prošla po červeném koberci na kterém ležela rakev. Asi v půli cesty začala stoupat vzhůru a rozplývat se. Stalo se vám to někomu? Nebo jsou to jen představy?

Reakce:

Kecalka 243 příspěvků 22.03.18 18:07

@Alisa30 jestli to jsou jenom představy nebo ne, to asi nikdo neví :think: ale mě se stalo něco podobného. Nemohla jsem jít na pohřeb nevlastnímu dědovi. A v den pohřbu mě k ránu vzbudila jeho silueta. Přišel se rozloučit. Řekl mi, ať se mám hezky, že se už neuvidíme.. :,(

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 22.03.18 18:09

Podle mne atmosféra a rozhozene emoce z pohřbu

terinka4444
Hvězda diskuse 67866 příspěvků 22.03.18 18:18

Nikdo neví, jestli existuje něco mezi nebem a zemí. Takže klidně jsi to mohla vidět.

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 22.03.18 18:27

Věřím tomu že něco existuje mezi zemí a nebem. Před týdnem mě zemřel manžel já to také viděla.

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 22.03.18 18:33

Hlavou mi běželo něco jako Sbohem a nashledanou, bylo to hrozně zvláštní. Neměla jsem z toho strach spíš jsem měla pocit, že duše je potěšena že nás všechny vidí a přišlo nás tolik

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 22.03.18 19:27

Mě se zatím nic podobného nestalo, proto moc na toto nevěřím :nevim:

Romilda
Kecalka 417 příspěvků 22.03.18 19:34

Věřím tomu, její duše ještě neodešla, chtěla v tu chvíli být s vámi. Když jsem byla na pohřbu svého dědečka, v myšlenkách jsem ho prosila, ať mi dá znamení, že je tam s námi. Dal. Zničehonic zhasla jedna svíce na oltáři.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 22.03.18 19:37

@Alisa30 Já na toto věřím…

hapolda
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 22.03.18 21:43

Uplne me beha mraz po zadech, taky verim, nedavno me umrel deda. Sice jsem nevidela nic ale zniceho nic se me vnutila myskenka do hlavy ze umrel. Jeste jsem si nadavala co me to napada a zanedlouho volala mama se smutnou zpravou. Cas umrti sedi s casem te me myslenky :(

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 08:36

@Alisa30 stalo, víckrát.. ber to třeba jako rozloučení, chtěla Ti ukázat, že se má dobře :think:

KimL
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 23.03.18 08:58

To se jenom mozek snaží vyrovnat s nešťastnou událostí.

rébi
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 23.03.18 09:23

Už je to 20 let. Moje babička ve snu viděla odcházet dvě postavy do světla, byl to prý úžasný pocit… druhý den ráno se dozvěděla, že její syn zemřel při autonehodě… a možná právě díky tomu snu to dobře ustála…

Babička mi taky říkala, že za ní chodí mrtví a že jí říkají různé věci, ale neodvážila jsem se vyptat víc.

Mně se stalo, když mi bylo 9 let, že jsem najednou pocítila takový hodně neobvyklý, intenzivní pocit lásky vůči svojí babičce (té od mamky) a teprve potom jsem se dozvěděla, že v tu dobu babička buď umírala nebo už byla mrtvá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 15:46
@janablízka píše:
Věřím tomu že něco existuje mezi zemí a nebem. Před týdnem mě zemřel manžel já to také viděla.

Upřímnou soustrast. Mě před 7 měsíci zemřela tragicky žena. Taky věřím na existenci tajemna, ale neviděl jsem ho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >