Silver sampon ..nazloutle vlasy

Anonymní
30.5.20 13:54

Silver sampon ..nazloutle vlasy

Ahoj
Mam takovehle vlasy a rada bych mela platinovou blond na cele hlave..
Mistama platina mistama nazloutla.
Povede se mi dat dolu takovyhle zluty nadech (kureci uz to neni) pomoci silver samponu Schauma?
Napr kdyz si dam na suche vlasy na 90 minut.
Nazor? zkusenost? Diky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

260
30.5.20 14:01

Já když si tento šampon dávám, tak už po cca 15 minutách zanechá fialový odstín :nevim:. Ale nechávám si to tak schválně :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
30.5.20 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj
Mam takovehle vlasy a rada bych mela platinovou blond na cele hlave..
Mistama platina mistama nazloutla.
Povede se mi dat dolu takovyhle zluty nadech (kureci uz to neni) pomoci silver samponu Schauma?
Napr kdyz si dam na suche vlasy na 90 minut.
Nazor? zkusenost? Diky 8)

Používám šampon fanola i s kondicionérem a ten bych ti doporučila. Schauma dobry, ale tohle lepší. Ale rozhodně se to nedává na suché vlasy a už vůbec ne na 90min. Normálně se s tím vlasy umyjí a nechá se to cca 3-5 min působit. Vlasy pak nebudou nažloutlé, ale spíše do bíla. Když to tam pak necháš déle, jdou až do fialova. Ale to se vymeje. Používám to tak jednou za týden a vlasy mám pěkné. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 14:14

Balea vyrábí také svůj silver šampon a dokonce má i silver kondicionér - obojí používám a jsem spokojená. Balea se koupí v DM drogérii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
30.5.20 14:32

Zrovna Schauma moc dobrý není a pokud ho tam necháš tak dlouho, budou vlasy fialový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
30.5.20 14:34

Já bych to dala na mokré a třeba nějakou chvilku nechala. Dala bych si na to pozor, ať to nechytne tu fialovou. Kamoska si ti umyvala vlasy pravidelně a i to už bylo moc a měl vlasy do fialové barvy. Takze spis víckrát po sobě tím umýt vlasy, než to dat na suché jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18391
30.5.20 14:52
@mamina89 píše:
Používám šampon fanola i s kondicionérem a ten bych ti doporučila. Schauma dobry, ale tohle lepší. Ale rozhodně se to nedává na suché vlasy a už vůbec ne na 90min. Normálně se s tím vlasy umyjí a nechá se to cca 3-5 min působit. Vlasy pak nebudou nažloutlé, ale spíše do bíla. Když to tam pak necháš déle, jdou až do fialova. Ale to se vymeje. Používám to tak jednou za týden a vlasy mám pěkné. ;)

Souhlas, taky používám. Výsledky se nedají srovnat s komerčně prodávanými výrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5484
30.5.20 15:16

Doporucuji primichat Schaumu do normalniho samponu, vlasy mas promelirovane, takze pokud to das primo na hlavu (jen sampon, budes to mit fialovo - platinove). Odzkouseno na sobe!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10822
30.5.20 15:28

Pouzivam Shaumu (co druhe myti) uz nekolik let a v pohode. Zminovana Balea nic na vlasech nedela. Dove je taky slaby.

Na suche vlasy to nedavej. Ale pri myti to muzes nechat klidne par minut pusobit. Pak to vlhkych vlasu vetri arganovy olej, abys je nemela vysusene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
30.5.20 19:06

Taky doporucuju Fanolu No yellow. Ale platiny s tim nedosahnes, stejne jako s zadnym jinym samponem, na tu to potrebujes primarne nabarvit a tim silver samponem jen prubezne potlacovat nasledne prorazejici pigment. A co se tyce pouziti silver samponuna suche vlasy na hodinu a pul, to je uplna pitomost.

P. S. Doporucuju tu fanolu nanaset v rukavicich, z rukou jde dost blbe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama