Silvestr 2019, sama doma, přidejte se

Napsat příspěvek
31.12.19 20:12

@Smouhaha Docela tě chápu, už teď si na tom přijdu podobně.. Ono zas bude dobře.. Jak se to říká, jednou jsi dole jednou nahoře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.12.19 20:13

@Mayblobs tak ta práce se chápat dá, někdo to hold odnese. Nemáte kámošky? Někam se vnutit. já kdybych se tolikrát za život nestěhovala. Vždycky je těžký najít lidí, se kterými jde trávit volný čas a třeba Silvestra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:16

@Leillinka Jo, ty nálady jsou hrozný.. Souhlas.. Akorát ty chlapi by prostě trajdali a nic nechápou.. No, je z toho člověku smutno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:19

@růžej jo, chápu.. Pitomá televize.. Kdyt tam houby dávají.. Nevím.. Já tam mám jen očko jako kulisu a vůbec mě nějaký rádoby povinné zábavy neberou.. A čumím tady do mobilu:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.12.19 20:20

@Smouhaha tak to nejsou moc dobré kamarádky, pokud si nenajdou čas, tím nemyslím Silvestr ale celkově. Pak je dobré, že jsou pryč. Třeba časem přijdou kvalitnější lidí do vašeho života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:21

@Mayblobs Prdi na mě, někde chlastá a já pak až přijde pod parou na něj nejsem zvědavá :roll: hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:22

@Marieb83 taky mám pusteny Očko star. A přemýšlím, co si pustím za film. Před chvílí jsem dokoukala Mamma Mia 2 a teď přemýšlím nad nějakou českou komedii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:24

@Mochomurka83 Jo? :) Já tam mám na USB připravený takový k tématu :) Zlo s lidskou tváří :) ale nějak nevím jestli mám na to vůbec náladu.. Jsem otrávená :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.12.19 20:26

@Marieb83 já právě zjistila, že na ČT déčku bude koncert Kabátů, na kterým jsem byla a pak moji oblíbenci Queen z Budapešti. Tak možná vydržím, jen se mi asi bude chtít tančit. Sama doma v mým věku. To by mne taky po půlnoci mohli vézt :grinning: mladá prý taky spát nepůjde, je jí devět a je asi nejmladší fanynka Fredyho Mercuryho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:28

@růžej jeee, to je dobrej tip, akorát mám pocit, že v té době budu tuhá. Dám ještě jednu dvojku vína a usnu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:30

@růžej mam, jedna sama doma, ceka, zda za ni prijede pritel, ale nevypada to. A druha taky sama doma. Bohuzel nezadana, bezdetna. A bydli daleko. Ta se chysta za chvili spat. Ale nevadi. Spis me vadi, ze ten manzel odjel. Puvodni plan byl spolecny Silvestr, ale na druhou stranu si rikam, ze me to nezabije, ale posili a je to dalsi zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:30

@růžej Kabáty taky celkem můžu.. Tenkrát jsem na nich byla na Benátské.. Jo ty to umi rozbalit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 20:34

@Smouhaha to je dobre, ze mas malou a dela ti radost. Mam podobnou zkusenost, ale s jinym koncem. Exmanzel me v tehotenstvi podvadel a po porodu, dite se narodilo mrtve, me obratem (14 dní po) beze slova opustil. Jen poslal sms. Takze asi tak. Je to uz par let, ale ve mne to zustane uz naporad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38387
31.12.19 21:05

Jsem sám a to jsem ještě neotevřel šampus. Dívám se střídavě na Novua Čt Sport. Ani těch 40 chlebíčků není ještě spapáno. :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.12.19 21:11

@Mayblobs tak to jste si prošla dost nepříjemným obdobím. Přeji do Nového roku ať už je to jen lepší a lepší. Chápu, že člověk něco očekává a pak je to zklamání. Já vím každý rok, že bude jezdit, to je jisté. teď zrovna sedí vedle mne a pustil americkou komedii. Už jsem se jednou zasmála :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama