Silvestr 2019, sama doma, přidejte se

Napsat příspěvek
31.12.19 21:11

@mrav uz to hosi projeli :roll:. Ja si davam cukrovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:12

@růžej dekuju! Urcite to bude lepsi!
Tak to je fajn, ze aspon bezi nejaka pekna komedie ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:13

A já pribinacka s piškoty :) holt mimino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:28

@Mayblobs to je velmi smutny pribeh a je mi moc lito, ze te neco takoveho potkalo. Ne nadarmo se rika, ze zivot proste nekdy neni fer. Mas muj obdiv, ze jsi se z toho nezblaznila a fungujes. Opravdu smekam a preji at uz se v budoucnu mas dobre a jsi stastna a spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:30

@růžej je pravda, ze tezke zivotni situace proveri vsechny vztahy… no a tak jsem sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:32

@Marieb83 jsou to blbe situace. Ja se vzdy tesila, jak budu mit rodinu, uzasneho muze, ktery bude vdecny, ze ma zdrave dite… a ono prd, jsem na to sama a chlap uz ani nevi, ze existujeme :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:33
@Smouhaha píše:
@růžej je pravda, ze tezke zivotni situace proveri vsechny vztahy… no a tak jsem sama…

Nejsi první ani poslední :kytka: teď to bolí, časem budeš ráda..
Není nic horšího než snubak na ruce s pitomcem.
Máš své dítě, tak už sama nejsi a vykroč do roka 2020 s hrdostí a novým životem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:37

@KahlanAmnel urcite mas pravdu, jen to proste cloveka zamrzi, kdyz si zpetne promitne ty zpravy, sliby a ostatni lzi… ja jsem samozrejme velmi vdecna za svoji holcicku, ktera je vicemene vymodlena, jen bych si ptala tu radost ohledne ni s nekym sdilet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11969
31.12.19 21:42

My jsme taky doma, jsme po nemoci, tak se valíme. Pustili jsme si silvestrovskou hodinu dějepisu a začíná to Českou sodou, jak chtěl Trautenberk v Čechách jít krást na Krakonošovo. Prej kde je ho.vno, není nic k vytunelování. (Obrovská maketa přes půl obrazovky). Ležím smíchy. Českou sodu jsem měla vždycky ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:56

@Smouhaha jo, jo.. To asi máme tady podobně na emiminu.. Je maminek co mají podobné osudy.. Starosti.. Já jsem si to taky zpackala jak jsem mohla.. Ještě, že už se mi brzo narodí ten maličkej, vzpruha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
31.12.19 21:57

@Smouhaha je hloupý se zeptat, kolík je vám let? Neházela bych flintu do žita. Někdy to chce prostě čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
31.12.19 22:04

Taky sama, děti se mi rozutekly po prarodičích, šla bych nejraději spát, ale měla bych kolem půlnoci zkouknout, že se pes nebojí. No, zatím tu doslova chrápe, přitom venku už to průběžně bouchá od odpoledne… A tak asi půjdu ještě chvilku makat, pít u toho raděj nebudu, abych se pak nedivila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 22:21

@Marieb83 zpackala? Mas pocit, ze je vse, co se stalo tvoje chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 22:21

@růžej nooo hodne, za par dni mi bude 37 a holce je par mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 22:25

@Smouhaha Ne sama rozhodně ne.. Za to může i on.. Ale jen jsem asi v takovém rozpoložení, že si říkám takové věci.. Zpackala jsem si život atd.. Holt cítím se sama a je to asi znát na myšlenkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama