Silvestr 2019, sama doma, přidejte se

Napsat příspěvek
1.1.20 00:27

@Marieb83 absolutne te chapu, ja bojovala o kazdy den, abych malou donosila a nejak prezila, byla jsem 5× v nemocnici, 8 mesicu lezak a zle mi bylo az do porodu. Stres v tom taky sehral roli.

Strach je bohuzel soucast toho vseho. Kdy mas termin?

Casto rikam, ze je mala za odmenu. Je fakt uzasna. Sice ma casto dlouhe hystericke zachvaty place, ale jinak je to usmevava nadherna holcicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 00:30

@růžej dekuji, jste hodna. Mate pravdu, clovek se musi libit sam sobe, na tomhle musim zapracovat, protoze sama sebe rada opravdu nemam. I Vam vse nejlepsi do noveho roku, at je naplneny jen vsim dobrym a krasnym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 00:46

Holky, tak hlavne at v tom novem roce jsme vsechny zdrave, spokojene a stastne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 00:48

@Mayblobs to rozhodne, zdravicko, stesti a lasku vsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 00:49

@MartinaIrena co hafik, jak to zvladl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38563
1.1.20 08:38
@Smouhaha píše:
@Marieb83 tak to si ted osud s tebou fakt zahrava :( To musi byt tezke, nechat dite odejit, kdyz si to preje… male je 10 mesicu
Čtu tě a musím ti říct, že určitě bude líp. Život připravuje překážky - ale je třeba bojovat. Nejsi stará, takových mamin, jako ty, je víc. Moje žena taky rodila v 36 letech, dcerka se sourozence už nedočkala… Je to smutný příběh. Ale mám teď přítelkyni. Rodila ve 40, má krásnou holčičku, které jsou dva a půl. Anička má kamarádku. Určitě i ty najdeš. :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:43

@Smouhaha Vážně? Ty brdo, tak to jsem na tom ještě dobře.. zatím jsme do nemocnice nebo něco nemuseli.. Ale blbě mi bývá to ano.. Snažím se.. Hladim břicho, povídám a člověk se zklidní.. Termín začátek února.. Už aby to bylo.. Tak to jsem ráda, hlavně že jste holky zdraví a trocha pláče někdy vem čert :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:46

@mrav Kazdy máme asi svůj osud někde napsaný a věci se asi dějí tak jak mají.. Tak to je mi líto, taky máš smutný příběh tedy… Jinak děkuji za vlídna písmenka potěší :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:49

Jinak se ještě takhle dodatečně přidávám.. Bylo to tady s vámi fajn.. Jen jsem pak už nějak vytuhla :slight_smile:Do Nového roku všem hodně zdraví a ostatní určitě přijde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:53

@Smouhaha @Marieb83 děvčata, vy jste si teda užili a užíváte taky svoje. :hug: :hug: :hug:

Jinak k tomu mít se ráda, je to pravda. V loni jsem se zaměřila na sebe. Zacla sem se věnovat sama sobě a synovi. A opravdu jsem spokojenější a opravdu mám pocit, že to pak lidi na vás vidí. A i ve svým věku pořád věřím, že se najde protějšek a za třeba ještě založíme rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38563
1.1.20 08:59
@Marieb83 píše:
Jinak se ještě takhle dodatečně přidávám.. Bylo to tady s vámi fajn.. Jen jsem pak už nějak vytuhla :slight_smile:Do Nového roku všem hodně zdraví a ostatní určitě přijde :palec:

Tobě ať se taky daří. S miminkem člověk vytuhne snadno - ale bude líp. Počkej, až mu budou, stejně jako Aničce čtyři roky. Uteče to jako voda. A už se mi po ní i stýská- je teď u babičky a dědy v Bruntále. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 09:01

@Mochomurka83 Jo, taky bych to tak chtěla.. Až bude po porodu, kojení atd..tak se trochu dát dohromady. A věnovat se prckovi a sobě a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 09:03

@mrav Já ho mám ještě v bříšku, ale i tak :slight_smile: Tak to věřím.. Člověku se stýská ať jim jsou čtyři nebo dvacet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 09:04

@mrav cloveku nezbyva nez verit a doufat. A je dobre, ze aspon nektere pribehy maji relativne dobre pokracovani. Tobe i holcickam vse nej do noveho roku. Ma pry byt dobry, tak snad to tak i bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 09:06

@Mochomurka83 ja na tehotenstvi v dobrem nevzpominam, jsem rada, ze uz je mala na svete a uz mi neni 24h denne extra blbe :)

Souhlasim, ze mit se rada je dulezite. Jen me chybi asi vule nebo nevim, jak to nazvat. Co jsi zmenila? Mysleni, pohled na svet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama