Silvestr a nečekat na půlnoc

Anonymní
31.12.20 19:08

Silvestr a necekat na pulnoc

Ahoj vsem. Jsem sama s detmi, 9let a skoro 4.roky. cekat na pulnoc se starsim nebudeme, ac by vydrzel. To jsme tak divny, ze neprivitame novy rok? Kamaradka se na me divala a ze je to divny jit spat normalne na Silvestra. Jak to mate vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17232
31.12.20 19:11

Tyhle oslavy jsou mi úplně ukradený, kdyz s manželem vydržíme, ok, kdyz ne, tak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
31.12.20 19:12

My vloni s muzem sli ven jen na vecu, ze si tukneme doma, ale vytuhli jsme u telky, pak nas teda po pulnoci vzbudily rachejtle tak jsme si alespon pripili, dnes vidim ze to kolem desaty zabalime. Pochybuju ze tu letos nekdo bude neco hazet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dagmarkaa

Taky nebudu čekat na půlnoc a půjdu jako každý den ;) Silvestra jsem nikdy nemusela.

• Citovat
  • Nahlásit
14053

Po pravde - my asi cekat budeme, mame jednohubky, chlebicky, ale mam pocit, ze se ukousu nudou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
31.12.20 19:13

Nebyla jsem vzhuru do pulnoci na Silvestra od doby co mame deti, tj 4roky :D
A dneska se taky nechystam premahat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
31.12.20 19:14

Však není povinnost slavit Silvestra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
31.12.20 19:14

Vůbec bych to neřešila, jestli chcete jít spát tak jděte. Den jako každý jiný. Možná se bude kamarádka divit, že se zítra vzbudí, tak nebude nic jinak, jen datum v kalendáři, tak jako každé ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
31.12.20 19:15

Já bych se těch dětí zeptala, jestli chtějí být na půlnoc vzhůru a jestli když budou spát chtějí vzbudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
31.12.20 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj vsem. Jsem sama s detmi, 9let a skoro 4.roky. cekat na pulnoc se starsim nebudeme, ac by vydrzel. To jsme tak divny, ze neprivitame novy rok? Kamaradka se na me divala a ze je to divny jit spat normalne na Silvestra. Jak to mate vy?

Vůbec ne. Pokud nejsem někde na akci s přáteli, tak jdu klidně třeba v půl jedenácté spát. Letos to klidně v deset zalomím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
31.12.20 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj vsem. Jsem sama s detmi, 9let a skoro 4.roky. cekat na pulnoc se starsim nebudeme, ac by vydrzel. To jsme tak divny, ze neprivitame novy rok? Kamaradka se na me divala a ze je to divny jit spat normalne na Silvestra. Jak to mate vy?

Silvestr nesnáším. “Povinně se bavit” je pro mě utrpení. Mám ráda spontánní akce a oslavy, posezení, co se “zvrtnou” :lol: Ale toto mi nikdy nic neříkalo. Naprosto nesnáším petardy, hlučné ožraly co se chovají jak hooligans, je mi líto vylekaných miminek a zvířat. A letos připojím i “nemocných lidí”. Mám koronu a dvoje sluchátka na uších :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
31.12.20 19:17
@Anonymní píše:

Nejradši mám ty, kdy se člověk kouká na film nebo si povídá, pak teda na půlnoc připije a jde se spát :lol: Takže normál, plus o půlnoci přípitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
31.12.20 19:20

Divný je jen ptát se na emiminu, kdy můžu jít na Silvestra spát :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11122
31.12.20 19:20

Já to neřeším. Kdybych nechodila stejně spát kolem půlnoci, klidně bych to zazdila. Už jsem nějaké Silvestry prospala, když byl muž na svojí akci.

Dneska musíme být, devítiletá chce. Jednou za rok jí to dopřeju. Ale má dietu, čili to nebudou žádný orgie: já, muž a ona, žádný chlebíčky, brambůrky ani čokoládičky, aby ji to nelákalo, pustíme něco v bedně a o půlnoci buď půjdeme spát, nebo uvažovali, že půjdou odpálit nějakou dětskou pyrotechniku - jen při zemi mrňavou (mívají v LIDLu) - ale možná to ani nepůjdou pokoušet.

Příspěvek upraven 31.12.20 v 19:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
31.12.20 19:21

Silvestr pro mě je jako kazdy jiny den. Prome jsou dulezite Vanoce a narozeniny. Zbytek je mi hodne u pr@Ele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat