Silvestr a zákaz vycházení od 21:00!

98
26.12.20 12:27

Silvestr a zákaz vycházení od 21:00!!!

Tak co na to říkáte, že budete muset být doma? Většina lidí to stejně dodržovat nebude a navíc se to stejně ještě může změnit, když vláda každým týdnem mění svoje rozhodnutí. A navíc počty nakažených budou už klesat, protože většina lidí je přes Svátky doma, konkrétně já, už od 18. prosince a do práce jdu až 4. ledna.
Minulý rok na Silvestra jsem byl v hospodě, jenže ta hospoda je už od té doby zavřená, skoro rok už, nevím proč, asi to zkrachovalo nebo si to nedokážu vysvětlit. U nás v obci byly celkem 3 hospody, funguje už jenom jedna, ale tam já nechodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19644
26.12.20 12:31

Takže jsi doma a tvoje hospoda zavřena, tak budou klesat pocty nakažených? Dobra logika :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25652
26.12.20 12:33

Už asi 8 let jsem byla doma s detma a šla brzy spát, takže je mi to úplně jedno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52231
26.12.20 12:38

Mame doma deti a domaci kocoury. Chceme byt s nima doma. Nam to vubec nevadi, ze je zakaz vychazeni.
Doufam, ze se letos minimalizuje hazeni petard atd., alespon si zvirata a priroda odpocine.
Ale je mi jasne, ze ruzne ofiko party se presunou nekde tajne domu, do sklepu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
26.12.20 12:39

Zdenecku, kup si prskavky. Silvestr snad zvladnes i doma na gauci. V televizi jiste bude kvalitni program. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
26.12.20 12:39

Je mi to úplně jedno…

1. máme dům se zahradou, takže na prskavku můžeme i ven…

2. pochybuju, ze se něco takového stane, protože máme malé děti, takže budeme “slavit” u televize

3. Pro mě Silvestr není žádný svátek hoden k tomu, abych se musela drkotat někam do města… je mi přes 30, kdybych měla 17, možná by mi to bylo trosku líto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3928
26.12.20 12:40

Je to dobre rozhodnutí. Snad ti idioti kteří to poruší, dostanou tučné pokuty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
26.12.20 12:40

Zákaz vycházení na Silvestra mi z téhle deb.lity vadí nejmíň :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
26.12.20 12:41
@Zdeněk IV píše:
Tak co na to říkáte, že budete muset být doma? Většina lidí to stejně dodržovat nebude a navíc se to stejně ještě může změnit, když vláda každým týdnem mění svoje rozhodnutí. A navíc počty nakažených budou už klesat, protože většina lidí je přes Svátky doma, konkrétně já, už od 18. prosince a do práce jdu až 4. ledna.
Minulý rok na Silvestra jsem byl v hospodě, jenže ta hospoda je už od té doby zavřená, skoro rok už, nevím proč, asi to zkrachovalo nebo si to nedokážu vysvětlit. U nás v obci byly celkem 3 hospody, funguje už jenom jedna, ale tam já nechodím.

Je mi to nekde mam koronu, takze stejne nevystrcim nos..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14532
26.12.20 12:41

Mě to vůbec nevadí. Stejně budeme doma a nikam bychom nešli ani za normální situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10304
26.12.20 12:42
@Zdeněk IV píše:
Tak co na to říkáte, že budete muset být doma?

ani ne. třeba zrovna JÁ budu v práci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
26.12.20 12:42

Mne je to uplne jedno, Silvestra slavime vetsinou v cizine a jen velmi decentne. Pokud budu letos doma nebo na chalupe zakaz vychazeni me nijak neomezi. A pokud to minimalizuje pyrotechniku, jen dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
26.12.20 12:44

Jejda, večerka ve 21.hod jako v 15ti není přece tragedie :lol: :roll: nám to nevadí, co máme děti jsme doma, max přišla rodina. A vzhledem k tomu, ze je zakázáno i toto tak budeme sami. Osobně je pro mne Silvestr jako každý jiný den a nevidím důvod juchat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
26.12.20 12:45

Nijak mi to nevadí, 31. příjdu z práce a budu mít odpočinkový den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
26.12.20 12:45

:-)

@Ijen píše:
Mne je to uplne jedno, Silvestra slavime vetsinou v cizine a jen velmi decentne. Pokud budu letos doma nebo na chalupe zakaz vychazeni me nijak neomezi. A pokud to minimalizuje pyrotechniku, jen dobre.

Mě to taky neomezí, protože bydlím v obci, takže ven jít můžu. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat