Silvestr doma nebo v klubu?

Anonymní
31.12.19 03:32

Silvestr doma nebo v klubu?

Zdravím :)
Rada bych slyšela názor na to, zda je podle vás lepší Silvestra prožít v klidu domova s dobrotama okolo sebe, s rodinou, ale celkově v nudným prostředí a nebo vyrazit s kámoškou na celou noc do místního klubu a slavit tam ve společnosti cizích lidí?
Je mi 17, rodiče mi dávají volnou ruku. Já osobně chci zůstat s nimi, ale na druhou mě to táhne za zábavou.. Mám strach, že bych litovala, když bych zůstala doma. Je to takový buď a nebo, ale přece jen v klubu může čekat spousta zábavy a překvapení, ale doma mě nic nepřekvapí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
31.12.19 04:03

Je to na tobe co te laka vic, ale me v 17ti Silvestr s rodinou rozhodne nelakal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
31.12.19 04:24

Ja od 15cti vzdy venku, ted po 12 letech s manzelem jedem akorat na veceri a kolem 10 budem doma a me to dost flustruje.. nerikam ze bych musela byt nekde v klubu, ale nekde v hospudce se zivou kapelou nebo hranim na prani to jo… pripadam si trosku jak baba :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49016
31.12.19 04:34

Silvestr někde v klubu s davem opilých lidí, kteří se těší na pouštění pyrotechniky by mě nijak nelákal. Něco jiného by byla třeba chata na horách s partou přátel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
31.12.19 06:57

Ted s 2 detmi druhym rokem doma, starymu se nikam nechce. Bych sla ven, ani nevis jak :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53063
31.12.19 07:15

Ve tvem veku jsem volila moznost s kamarady a venku parit.
Ted jsem ve veku, kdy volim bud moznost byt doma nebo u rodiny, coz vyjde proste stejne…, ze je to rod. a poklidna atmosfera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
31.12.19 07:39

Rozhodni se, kam tě táhne srdce.
@Peggy54
To je jen o pocitu :kytka: já silvestra neslavím co se syn narodil a ani teď ve 32 letech už nějakých 7 let si nepřijdu jako baba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
31.12.19 07:42

V 17 bych sla do klubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31372
31.12.19 07:46

V 17 jsem ráda pařila, to bych šla rozhodně do klubu, štastný nový rok jim popřeješ, až se vrátíš v ranních hodinách domů… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14104
31.12.19 07:53

Já byla na Silvestra venku snad jen 2×, jinak vždycky doma, nějak si nepřijdu, že bych o něco přicházela :think: Mám raději pohodlí a klid, než uřvaný opilce, navíc mám strach z pyrotechniky a o půlnoci se každý chce akorát ocucávat :think: To si radši vyjdu ven jindy. Já byla jednou s kamarádkou na Silvestra v klubu asi před 10 lety a byly jsme tam skoro samy, :lol: Lidi jsou většinou doma, nebo s partou kamarádů někde na chatě, ale do klubů se moc nechodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10505
31.12.19 08:03

Tak zrovna Silvestra jsem skoro vždy,, slavila,, doma s rodinou, jednou jsem byla v klubu a bylo to šílené. Necítím se mezi opilými dobře a na Silvestra si každý myslí, že snese 3× tolik, asi jen kvůli tomu, že je prostě Silvestr. Pak kolem sebe hází nebezpečné dělobuchy a je to o zdraví. Ale pro mě nic ten den neznamená, takže to neřeším. Jediná přijatelná volba, kdy bych si to asi fakt užila, by byla chata na horách a banda kamarádů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
31.12.19 08:09

Já byla vždycky doma, potom jsem bývalá doma u přátel nebo u nás a teď co máme dítě jsme doma tím tuplem. Akorát dnes jdeme za přáteli, budou tam děti, tak ať si pohraji a kolem osmé jedeme zase domů. V 17ti jsem ale strašně chtěla na náměstí za lidma, ale otec zakázal. Teď zpětně si říkám, že je to jen o hubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
31.12.19 08:12
@Anonymní píše:
Zdravím :)
Rada bych slyšela názor na to, zda je podle vás lepší Silvestra prožít v klidu domova s dobrotama okolo sebe, s rodinou, ale celkově v nudným prostředí a nebo vyrazit s kámoškou na celou noc do místního klubu a slavit tam ve společnosti cizích lidí?
Je mi 17, rodiče mi dávají volnou ruku. Já osobně chci zůstat s nimi, ale na druhou mě to táhne za zábavou.. Mám strach, že bych litovala, když bych zůstala doma. Je to takový buď a nebo, ale přece jen v klubu může čekat spousta zábavy a překvapení, ale doma mě nic nepřekvapí..

V sedmnácti jsem byla s kamarádkami. Sice jsme seděli u jedné doma, ale i tak jsme se bavily. Jestli tě pustí a láká tě to, vyraž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
31.12.19 08:25

Tak v 17 jsem dělala všechno možné, ale rozhodně netrávila Nový rok s rodinou :D až teď ve 28 jediné, na co se těším, je klid a postel :D Do klubu jsem nikdy s partou nechodila, to vyjde moc draze, ale ve dvaceti jsme byli třeba na chalupě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
31.12.19 08:27
@glaubie píše:
Je to na tobe co te laka vic, ale me v 17ti Silvestr s rodinou rozhodne nelakal :)

V 17.jsem byla dima v 18 uz ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat