Silvestr, rodina, batole

Anonymní
31.12.20 18:22

Silvestr, rodina, batole

Ahoj, mate nekdo radu jak se vykroutit? Vubec se mi nechce slavit Silvestr jako kazdy rok. Mame totiz rocniho syna a myslela jsem, ze budeme normalne spat a neresit nic, ale manzel nutne potrebuje, aby jsme byli na Novy rok s ním u jeho rodiny, ze pry „jak na Novy rok, tak po cely rok a musime byt my tri spolu“ a nutne potrebuje malemu ukazat ohnostroj, takze by jsme po pulnoci jeli domu, ze jeden den se nezblazni.
Samozrejme jsem rekla at jede sám, ale doslova me prosil a prosil, ale ja se chci ulejt uz jen chudak kluk do půlnoci :nevim:
Jak to udelat aby mu to nebylo líto? 8o
Resim blbost, ale ja fakt nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9285
31.12.20 18:28

Že přeji hezkou pokutu, až vás na cestě zpět chytnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
31.12.20 18:31
@Sany80s píše: Že přeji hezkou pokutu, až vás na cestě zpět chytnou.
:roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51673
31.12.20 18:33

Kdyz chces spat, tak jdi spat i s ditetem. Mozna bych byla ochotna, ze dojde k presunu k jeho rodine, kdyz tam potrebuje byt. Spat muzes ty i dite tam. Ale zbytecne bych nebudila dite v noci, ktere chce spat. At si pan skubne ploutvi.
My to vyresime, ze o pul noci se rodinam zavola a popreje. A davno mame starsi deti, takze ponocovani je jina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
31.12.20 18:34

Výjimka že zákazu vycházení je cesta domů. Takže pokuta by nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534

@Sany80s Od rodiny přece jet můžeš ne :nevim:
a ty posloucháš na slovo? jako kvuli covidu??? koho nakazí prosimtě, kdyz se asi nejspise stykaji i normalne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096

Těžko radit když je chlap jak nemocnej :nevim: malý bude nejspíš v tu dobu stejně spát. Snažila bych se mu to vymluvit a nejet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51673
31.12.20 18:35

Jsem to pochopila, ze chlap chce, at tam do zitra zustanou :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25428
31.12.20 18:35

Dítě do půlnoci nevydrží ani omylem :roll: leda ho vzbudit a to hodně štěstí teda, aby pak hodinu neřvalo, že se bojí.

Ani omylem. My si dáme doma skleničku a možná do půlnoci vydržíme my rodiče a pak hezky spát, protože ráno se nikdo dýl jak do 6 spát nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51990
31.12.20 18:38

Já vždy dávala mimina a batolata normálně spát. Pokud je rachejtle probudily, tak jsme se spolu koukali. Cíleně bych kvůli tomu nebudila ani nenechala ponocovat, to jsem dělala až u staršího dítěte - sovy - co to ustálo a užilo si jako něco mimořádného. Tady si ale člověk užije ohňostroje i v pět odpo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1641
31.12.20 18:38
@Kelsey píše:
Jsem to pochopila, ze chlap chce, at tam do zitra zustanou :nevim:.

Píše, že by po půlnoci jeli domů. Nechápu tohle slavení silvestra a ještě do toho tahat malé dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9285
31.12.20 18:40
@Kelsey píše:
Jsem to pochopila, ze chlap chce, at tam do zitra zustanou :nevim:.

Je tam, že po půlnoci pojedou domů.
Mimochodem spářka na Sylvestra je nezbytná cesta za rodinou? Odkdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14128
31.12.20 18:40

Tak jak na Nový rok tak po celý rok je přeci ale až zítra ne? Tak tam můžete jet třeba na oběd nebo odpoledne na kafe ne?
Silvestra si udělejte vy dva doma. Dejte si něco dobrého, koukněte na film nebo si zahrajte deskovku a dítě nechte spát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51673
31.12.20 18:44
@Sany80s píše:
Je tam, že po půlnoci pojedou domů.
Mimochodem spářka na Sylvestra je nezbytná cesta za rodinou? Odkdy?

To jsem nepsala ja, ze je to nezbytne. Sama bych nikam nejela a pokud by bylo nutne, tak jedine prespani tam :kytka:.
Mi to zas smrdi trollovinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
31.12.20 18:45

Nechce vase rodina prijet k vam? At muzete s batoletem byt v klidu v teple domova? I dite se bude citit komfortneji, prijde mi sileny tahat ho nekam a do noci/v noci ho jeste nechavat vzhuru a cestovat zas zpatky… takto byste s nim zatrepali, ok, koukli na ohnostroj a je zas v postylce :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat