Simethicon baby dr max a blinkání

111
23.7.21 09:46

Simethicon baby dr max a blinkani

Ahoj holky,
Mam doma 5 týdenní miminko, začali jsme brát Biogaiu probiotika a měli jsme kombinovat s Espumisanem. Bohužel Espumisan má výpadek ve výrobě a nesehnali jsme ho. V lékárně jsme sehnali simethicon baby dr max, máte některá zkušenost?
Podává se 20kapek 2× denně PO JÍDLE, my máme ale problém že hodně po jídle blinkame… Zůstane to v něm když mu to dám po jídle a pak blinka? Nebo mám počkat až si rihne, popřípadě poblinka a potom dát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1471
23.7.21 10:07

Dávala jsem ho asi prvních 14 dní před jídlem i když ublinkával. Pak jsem slyšela chválu na Babycalm a používám je + tu Biogaiu. Jestli to má nějaký efekt nevím protože mi taky skoro po každým jídle blinká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
23.7.21 11:06

Simethicon od Dr. Maxe jsem zkoušela sama (ne tedy dětské kapky) a jako je to úplně k prdu. Vůbec nefungoval. Zlatý espumisan.
Radši bych přešla na baby calm nebo na nějaké jiné kapky, než dávat ten simethicon. Ale pokud vám funguje, tak ho nakapej klidně před jídlem. Dle mého je to jedno jestli se to smíchá s mlíkem hned nebo se to do něj nakape…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
23.7.21 11:39

@Dara90 i když píšou že se má dávat po jídle? Ja myslela ze když se dává 2× denně jen, tak aby to v těle zůstalo co nejdéle tak proto až po jídle. Vím, že Espumisan se dává přes každým kojením, jelikož to z těle jde hned ven.
Včera večer jsem mu to dala poprvé, dnes ráno po tom se poblinkal, tak uvidíme. Je pravda, že asi po třech nocích, se v noci probudil rovnou na jídlo bez hodinové předehry hekani a tlačení. Nebo jsem už tam vyřízená, že jsem hekani neslyšela a spala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
23.7.21 11:42

@LilyJane bereme od včerejšího večera, lékárnička říkala, že to má stejnou účinnou látku :think: jen nevim, proč je jiné dávkování a proč se tento přípravek nesmí užívat déle než měsíc, a Espumisan se může stále? Tak uvidíme zda to zabere, nejdříve jsem chtěla dávat pouze Biogaiu ale ta prý začne působit až třeba za 14dni a jelikož nemáme tak hrozný průběh, spíš je mi ho líto, jak ho to budi a nejde mu ti, tak jsem vzala rovnou oboje a uvidíme :)
Takže u miminka zkušenost nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat