Single během Covidu, jak zvládate?

666
3.3.21 09:07

Single během Covidu, jak zvládate?

Ahoj vsem :mavam: asi nejsem sama, kdo během této pandemie přišel o partnera… Když to před rokem celé začalo, byla jsem tak vděčná, že mám vztah a bylo mi líto toho, kdo je sám, no, tak jste jedna z nich. Rozpad vztahu přesně po intenzivních třech letech. Jsem matka, ale bohužel ve stridavce, tak když jsme společně se synem, je to super, když ne, zaplnuji čas a honí se mi myšlenky. Jak a jestli někoho najdu, věk už nad 30. On-line randění není nic pro mě, zkusila jsem. Chybí mi seznamování i bez účelu zájmu, prostě jen tak, kontakt… Máte to podobne? Bojíte se? Nebo to máte na salámu a je vám to fuk? Asi jen potřebuju virtuálně rozptýlit, že je to možná normální obava, ve které nejsem sama… Moc díky a všem prima stredu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8959
3.3.21 09:20

@Minniee Věk Už nad 30??to je kolik 31..2,3?Našemu sousedovi je 80let umřela mu žena a do půl roka měl novou babku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 09:35

Hihi já bych občas být single a mít děti nastřídačku brala :mrgreen: mám tolik věcí co bych ráda stihla/dělala ale bohužel není buď čas anebo se to nehodí do rodinného plánu. Jinak radu nemám, možná takovou ať se v čase co ti vznikl věnuješ tomu, co tě baví :) přichází jaro a dle mého je uplně jedno jestli je Covid (teda až na tyhle tři týdny, snad to nebude dýl) ale na jaře se zapalují lýtka všem tak podle mě stačí procházky a na někoho určitě narazíš, jen je potřeba vysílat ty správné signály :P

• Citovat
  • Nahlásit
666
3.3.21 09:47
@Anonymní píše:
Hihi já bych občas být single a mít děti nastřídačku brala :mrgreen: mám tolik věcí co bych ráda stihla/dělala ale bohužel není buď čas anebo se to nehodí do rodinného plánu. Jinak radu nemám, možná takovou ať se v čase co ti vznikl věnuješ tomu, co tě baví :) přichází jaro a dle mého je uplně jedno jestli je Covid (teda až na tyhle tři týdny, snad to nebude dýl) ale na jaře se zapalují lýtka všem tak podle mě stačí procházky a na někoho určitě narazíš, jen je potřeba vysílat ty správné signály :P

To je asi můj kámen úrazu, mám teď na vše čas, ale… S partnerem jsme měli dohromady tři děti, dva psy, prace na HO, bez zážitků. Celkově nám izolace ublížila, možná pomohla, to se ukáže časem… Možná je to tím pocasim, když je hezky, stačí se nastavit slunci a je to hned lepší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4360
3.3.21 09:55

Jsi ještě mladá… :kytka: covid doba naopak seznamování přeje hodně - bohužel jen tomu virtuálnímu.. zkoušela jsi Tinder, Štěstí?? třeba na Štěstí žena kolem 30 s jedním dítkem ve střídavce - to budeš mít zahlcené zprávy :-) a je to zadáčo.. když nic, tak tě to dost zabaví, protože to žere spoutu času…
jinak ty dny bez dítěte si moc představit neumím :,( já hodně čtu a koukám na filmy/seriály a taky dost času sežere práce… A jinak : máš ráda zvířata? máš psa? to mne vždy spolehlivě pomůže - jít s nima ven a mít o koho pečovat, pomazlit se.. když jsem náááhodou sama doma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 09:56

Jsem sama také s dítětem, jsem s nim ale pořad, když někdy mám hlídání tak jdu za milencem a to mi stačí. Vztah bych brala, ale když není co nadělám. Seznamky mě taky neberou.. beru to jako osud, pokud mám někoho potkat potkám ho.. když ne tak ne.. jsem rada ze mám dítě.. spousta singl žen nemá ani to dítě

• Citovat
  • Nahlásit
14891
3.3.21 11:48

Zvládám to stejně jako před kovidem. Ale já jsem sama spokojená. :palec:
Koneckonců s dětmi, co usinaji v lepším případě pět minut přede mnou, v horším zároveň se mnou, v druhém případě i v mé posteli, protože se potmě bojí, bych na nějakého chlapa stejně neměla čas ani prostor. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 14:05

Zdravím zakladatelku.
Mě se rozpadl vztah těsně před vypuknutím této šílenosti s covidem, lépe řečeno už déle před ním jsme řešili manželskou krizi, která bohužel skončila tím, že manžel odešel před rokem touto dobou. Po 16 společných letech, 12 letech manželství a 3 dětech… :?
Prožívala jsem to nejhorší období a troufám si říct, že i vlivem všech uzávěr a zákazů to člověk nese hůř.
Rozhodla jsem se, že si najdu milence, člověka, který naplní jen moje fyzický potřeby a zaplní čas, kterej budu mít, když nebudu s dětmi a nebudu s ním nic dalšího řešit, seznamovat ho s dětma atd…osud tomu ale chtěl jinak a já potkala super chlapa, se kterým tu budoucnost plánujeme :) :srdce:
Prostě, nikdy člověk neví, co ( nebo kdo) na něj kde čeká. Měj otevřenou mysl i srdce a nech se vést…pokud má člověk pocit, že si něco může naplánovat, vždycky to dopadne jinak než si představuje. A nad seznamováním na internetu bych asi nelámala hůl…podle mě je tam stejně velká šance potkat kvalitního partnera jako kdekoliv jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 14:52

Mám toho všeho tak dost, hlavně manžela, že bych byla ráda single, o to více v covidu.bud ráda, že Ti nikdo nefuní celé dny za krkem, bez možnosti uniknout od jeho naprdlyho obličeje.

• Citovat
  • Nahlásit
14116
7.3.21 16:15

S expřítelem jsme se rozešli listopad 2019 a 4 měsíce na to, tu byl covid :lol: Covidove začátky pro mě byly velice těžké… Říkala jsem si, proč, proč zrovna teď… Samota mi až tak nevadila, ani nevadí, spíš mi to přeťalo cestu k milovanému muži… Ač s odstupem času si říkám, že ji možná přetnul on sám… Ale to tu řešit nechci… vztah teď zatím nechci, ocenila bych spíš nějakého kamaráda, občas se podívat na film, jít na procházku, napsat si… No ale ani toho zatím nemám..nějaké nabídky ano, pro mě však žádná atraktivní. Jinak se ale nenudím, do práce chodím, děti ve střídavce, doma je pořád co dělat a když jsem sama, naopak si to užívám a relaxuji :) Jeden objekt zájmu by tu teda byl, ale zatím ho vidím tak 2× do měsíce na 3 minuty v práci, když jde zaplatit :lol: Tak čekám, kdy se mimo úsměvu a významných pohledů, k něčemu odhodlá :P A zatím žiju, jak se dá, nehrotím ;) Jinak je mi 36 ;) Do 40 jsme ještě mladé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
7.3.21 17:07
@Anonymní píše:
Mám toho všeho tak dost, hlavně manžela, že bych byla ráda single, o to více v covidu.bud ráda, že Ti nikdo nefuní celé dny za krkem, bez možnosti uniknout od jeho naprdlyho obličeje.

Hmmm tak to je typicky vycpely vztah. Proc se nerozvede a nebudete single, jak chcete, popr. si muzete najit muze/zenu svych snu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14891
7.3.21 22:10
@Milan42 píše:
Hmmm tak to je typicky vycpely vztah. Proc se nerozvede a nebudete single, jak chcete, popr. si muzete najit muze/zenu svych snu?

Třeba je pro ně partnerství výhodnější.. Podle mě si začneš lézt na nervy s každým, když jste spolu 24/7 už prakticky rok.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
7.3.21 22:14

Zkusit občas seznamku je úplně stejná příležitost jako chodit do baru a někoho zkoušet ulovit. Je to hop nebo trop, nikdy nevíš, kdo je ten druhý a co od Tebe očekává. Seznamka není jediná cesta, ale je to příležitost jako jakákoli jiná. A s tím se musí lidé smířit, je 21. století a společnost s emění a to hodně rychle. A v dnešní době tam nejsou jen odpadlíci, ale i ti „normální“, kteří by tam dřív nebyli.

Jinak jsi sama opravdu chvíli, nevěšela bych hlavu, spíš bych pracovala na tom umět být sama se sebou spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
8.3.21 13:12

Moc všem děkuji za názory, uklidnilo mě to:) asi mi jen chybí ten zvyk objetí a pohlazení :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
8.3.21 20:34

To chybi asi kazdemu, komu se to rozsypalo pred rokem.Me teda mimo jine i ten sex :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat