Sinus lift. Zákrok před implantátem

24.4.17 13:18

Sinus lift. Zakrok před implantatem.

Ahoj :mavam: Jsem po extrakci obou šestek a osmiček nahoře. Před implantaci novych,,umělých,, šestek, mam jít na zakrok jménem Sinuslift. Nějaké doplnění chybějící kosti. Mam z toho veliké obavy, vzhledem k tomu, ze trhani nebyl zrovna bezbolestný a příjemný zážitek. Dostala jsem pokaždé tři injekce, ale i tak jsem se teda v slzách kroutila. Bylo to nejspíš kvůli velkému zánětu který jsem měla u jedné šestky. Nicméně me tedy zajímá: Ma to někdo za sebou? Tu výplň kosti? Bolí ten zákrok? :oops: Mam jít teda až za 4 dny, ale od posledně mam docela trauma :,( :roll: Moc dekuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
24.4.17 14:16

Je to chirurgický zákrok na čelisti, takže nejspíš potom budete oteklá, chvíli to příjemné nebude, ale zase žádné drama to není. Taky záleží jestli budete mít laterální nebo percrestální sinuslift (otevřený nebo uzavřenýú. Prostě nemáte dostatek kosti, jinak než augumentací se sinus liftem se tam pro implantaci asi podmínky vytvořit nedají, takže zřejmě pokud ty šestky chcete mít, nemáte moc na výběr, ledaže byste chtěla snímací náhradu.
Pokud vám trhali předešlý zub v zánětu, nejspíš vám nesedla anestezie úplně dobře, to se prostě stává a nic se s tím moc dělat nedá, je to kvůli tomu zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 15:22

Dekuji Samozřejmě jsem si vědoma ze to podstoupit musím, když chci mít hezké zuby :D Rozhodne se z toho nechci vykroutit. Spis me jen zajímala zkušenost nekoho kdo to podstoupil. Jsem proste hrozny posera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
24.4.17 16:28

Já i mamka jsme byly na implantaci a to doplnění kosti bylo součástí přímo toho samotného implantologického zákroku (já dostala míň, mamce tam toho dávali víc), takže možná jiný implantolog by to udělal zároveň při jednom umrtvení ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
25.4.17 11:54
@ajvl píše:
Já i mamka jsme byly na implantaci a to doplnění kosti bylo součástí přímo toho samotného implantologického zákroku (já dostala míň, mamce tam toho dávali víc), takže možná jiný implantolog by to udělal zároveň při jednom umrtvení ;-)

O tom rozhoduje stav té kosti, jestli se to dá udělat najednou, nebo ve dvou krocích, spíš než samotný implantolog :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama