Sínus Pilonidalis - kam jít na operaci (zkušenosti ostatních)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
21.1.22 08:29

Sínus Pilonidalis - kam jít na operaci (zkušenosti ostatních)

Dobrý den,
mám jíž přes rok problém se sínus polinodális. Byl jsem již operován 3 ale stále je to špatné… Jednou jsem zkoušel i leaserovou operaci která též nepomohla. Nyní jsem byl domluvený do FN Bohunice na další operaci kterou mi v listopadu naplánovali na 24. ledna. Ale dnes mi volal doktor s tím, že se to bude muset přeložit na další měsíc, a já fakt tak dlouho čekat už nemůžu. Tak jsem se chtěl zeptat někoho kdo tohle měl a byl na operaci která mu pomohla, jestli by mi nedoporučil nějakou nemocnici kde to opravdu umí a mají s tím zkušenosti. Už jsem fakt zoufalý a nevím co mám už dělat. Jsem z Brna, ale nejspíš by mi nevadilo jít do nemocnice mimo Brno. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
436
21.1.22 08:59

Praha FN Motol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
21.1.22 09:10

Ahoj.. S tímto problémem jsem se potýkala. A být tebou tak zkusím i možnost miniibazivniho zákroku laserem bez nutnosti velké jizvy. Nemocnice Přerov dělá.. Doporučuji :) zaměřují se tam hodně na sinus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.1.22 09:18
@cassydiees píše:
Ahoj.. S tímto problémem jsem se potýkala. A být tebou tak zkusím i možnost miniibazivniho zákroku laserem bez nutnosti velké jizvy. Nemocnice Přerov dělá.. Doporučuji :) zaměřují se tam hodně na sinus

Na tomhle zákroku přímo v Přerově jsem byl před 4 měsíci, ale bohužel problém přetrvává… Přímo doktor co mi tu operaci dělal (Dubský) říkal, že další operace leaserm je zbytečná, že tu ránu mám moc hlubokou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
21.1.22 09:33

@Tom96
To mě mrzí že to nezabralo :(( je to trápení já vím… Mě teda pomohlo naštěstí ale je pravda, že se blíží druhý porod a bojím se.. Co bude dál… Abych nesla znovu. V tom případě zkusit tu Motol. Se sinem bych osobně nešla nikam jen tak… Ale to určitě víš a proto hledáš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 10:12

Bola som na operácii v Motole s úspešným výsledkom, tak hlasujem za Motol. V každom prípade Ti veľmi prajem, aby sa to tentokrát podarilo a sinus odstránili, je to strašná vec.

• Citovat
  • Nahlásit
3
21.1.22 10:16

Od Brna je to docela dálka, ale všem děkuji za doporučení. Dneska tam zavolám a poptam se tam co a jak 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
21.1.22 10:40
@Tom96 píše:
Od Brna je to docela dálka, ale všem děkuji za doporučení. Dneska tam zavolám a poptam se tam co a jak 🙂

Ja na tom byla prave v Motole a naprosta spokojenost.je to uz par let a mam klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
8.2.22 09:07

Ahoj, ja mam pistel od 18. Furt mi z toho neco teklo, denne jsem mela zalepeny zadek. Na operaci sem nechtela. Pak se mi objevily zlucnikovy kameny, prujmy a ja zhubla 15kg. Pistel zmizel, je po nem nepatrna jizvicka. Takze staci zhubnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.22 11:31

@Lussinda

Já mám 53 kg na 160 cm… Nemyslím si že toto je nutně vahou… Nikdy jsem ani nebyla tlustejsi. Toto je blbost… :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat