Sion Mateřská školka HK

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
247
31.12.21 12:59

Sion Mateřská školka HK

Ahojte, máte někdo čerstvou zkušenost s MŠ Sion? Jak to tam chodí? A všeobecně názory maminek, tatinků co tam měli svoje děti? ☺️

Jinak vše nejlepší do Nového roku 🥂 🍾

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1137
1.1.22 08:42

@Kvačka1012 Já osobní zkušenost nemám, ale od září bych ta chtěla dát syna, koncept se moc moc líbí, Teď jsem, ale trošku nahlodaná seznámila jsem se s jednou slečnou a ta mi řekla, že Sion nikdy, chodila tam 4 roky a ač je ona i její rodiče věřící tak říkala, že tlak na náboženství je tam extrémní, každý den učení o Bohu, tlačení dětem do hlavy, že jen toto náboženství je správné a podobně. Takže jsem teď dost na vážkách :nevim: my věřící nejsme starší syn chodí do Diakonie a tam jsme mohli odmítnout biblické hodiny, ale paní farářka co tam dochází je úžasná a mluví s nima spíš o správných hodnotách a podobně takže tam s tím problém nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
1.1.22 09:57

Děkuji.. no já právě pročítala recenze, a sama chvála… 🤷🏻‍♀️
Kamarádka tam má syna už teda ve škole 3.třída, a je strašně moc spokojená…

To náboženství by nám úplně nevadilo, manžel je věřící.. ale jestli to nějak moc tlačí, tak to zas taky odsud podsud 😁 koukali jsme s manželem, že mají 3 různé “skupiny” a a rozhodnout se pro jakou…

Napsala jsem jim e-mail, ze bychom se chtěli přijít podívat, tak uvidíme..

Ještě jsem koukala na Minie Školka u Jiráskových sadů, tam má bratr syna a jsou spokojení všichni, ale mě se zas už nelíbí, prijde mi to tam takové malinké…

To je situace, člověk by ani neřekl jak je těžký vybrat školku 😅 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat