Sípot v hrudníku, ale poslech čistý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10098 příspěvků 03.04.19 16:13
Sipot hrudníku, ale poslech čistý

Ahoj, minulý týden jsem dobrala atb, zánět průdušek. Chrcelo mi na hrudníku, kašel nijak ne, ani zahleneni. Nicméně dnes kontrola, na hrudníku mi chrci furt nádechu i vydechu, při hlubokém, jinak se cítím dobře. Vykašlat nic nejde. To chrceni je vpravo asi 10cm pod klíční kosti, když tam dám ruku, i to cítím. Když mě dr poslouchal, říkal, že plíce i průdušky čisté. Což nechápu… Úplně to chrceni cítím… Rtg plic před dvemi lety. Když zhluboka nadechnu, chrceni cítím skoro až v krku, někde pod ním. Snad to i slyším. Zároveň mě dlouhodobě bolí u pravé lopatky, spíše v horní části, kousek od páteře, občas cítím, jak se bolest táhne až na pravou stranu krku, někam za ucho.
Jak je možné, že chrceni je evidentní, ale poslech čistý? Pak mě děsí ta bolest vzadu, hlavně když se protahuji, aby to už nebyl nějaký nádor…odebrano crp a to je 7.

Reakce:
Ostružka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 03.04.19 17:32

@Petttruše ahoj, já měla to samé před 2 týdny, bylo to virové a nedošlo k porušení sliznice a tvorbě hlenu, přitom jsem taky vnímala chrčení. měla jsem i bolest na hrudníku, jako by v kosti…a pak to přešlo

Petttruše
Extra třída :D 10098 příspěvků 03.04.19 17:36

@Ostružka aha, takže ještě může trvat ten zánět… Já jen že to furt cítím a uz5jsem jak blázen, přitom crp a poslech ok… Tak snad jak to přišlo, to odejde…

Petttruše
Extra třída :D 10098 příspěvků 03.04.19 17:36

A taky právě žádný kašel a hleny nejdou…

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 03.04.19 17:38

@Petttruše mě doktor říkal, že ty příznaky a nepříjemné pocity přetrvávají i v době hojení, že mám přijít, jen kdyby byla horečka (kolem 38), jinak že to chce čas, že u někoho se to hojí déle

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 03.04.19 17:39

tak to řeším čajem a lipovým sirupem a už je to skoro úplně dobrý

Váš příspěvek
Reklama