Šířka vs. délka kojeneckého oblečení

10797
25.4.10 20:39

Šířka vs. délka kojeneckého oblečení

Ahoj,
nepřipadá vám, že jsou bodyčka zbytečně široká? Naši kluci mají 3měs, 59cm, 5kg a body z Teska velikost 3-6m jsou jim tak-tak, velikost 6-9m je akorát dlouhá, ale strašně široká, vypadá to fakt legračně. Mám nějaký atypický děti? :) Ale v růstových grafech váha vs. výška jsou téměř průměr… a zajímavý je, že u overálků tenhle problém není, ty jsou jim akorát na všechny strany :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28793
25.4.10 20:47

Ahoj,nemáš atypické děti.Záleží na střihu..

Adámek měl jako miminko téměř vše z Tesca a i teď tam nakupuju spoustu padnoucího oblečení ve výprodejích a akcích..Když měl 6 měsíců,měl velikost 9-12 měs.V té době měl okolo 9kg,což nemá naše Emča ještě ani teď,v 17 měsících.

Naše dlouhá drobíska Emča tescová body nosit nemůže.Jsou široká,vlají na tělíčku.Kupuju jí oblečení jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23871
25.4.10 20:49

Tesco body jsou Toníkovi taky všelijak. Třeba i jedna velikost, jeden kus OK a druhý široký, ale fakt hodně 8-o Prostě to mají blbě ušitý… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
25.4.10 21:19

ona každá firma šije jinak, měla jsme dost hubené mimčo, a většina firem měla oblečení které mubylo široké- z bodýček mu seděly třeba Prince Oliver - ale byla to kolekce tak cca 5 let stará - bůhvi jak šijou dneska..
A třeba i nejaký jihočeský (myslím Jitex? nejsme jistá firmou) ty byly úžasně úzký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
25.4.10 21:40

Ahoj, můj prcek je na tom stejně. Bodyna z Tesca jsou na něj taky široký, z toho důvodu mi nevyhovují. Líp mu sedí dlouhá úzká (např. z CA)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
25.4.10 21:52

bodýčka - mé zkušenosti
tesco - široké = vypasené miminko
cherokee - tak akorát = normální miminko
caa - úzké = štíhlé miminko
g mini - tak akorát, ale u této značky vždy brát věci o číslo větší = jejich číslování je na drobnější miminko, je fajn, že jejich bodýčka mají rozepínání na rameni - dobré pro děti s úzkými ramínky.
v a k - prapodivné číslování, tady nejlépe s metrem, pozor nenechávat dlouho namočené, pak jim reznou patentky (ale na boj s mrkví to bohatě stačí :mrgreen: )
frog - brát minimálně o číslo větší
kid vantage - trošku menší, praním blednou barvy
baby cap - něco mezi tesco a cherokee
disney - o trochu kratší než cherokee, široké zhruba stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
25.4.10 21:56
tulenice píše:
bodýčka - mé zkušenosti
tesco - široké = vypasené miminko
cherokee - tak akorát = normální miminko
caa - úzké = štíhlé miminko
g mini - tak akorát, ale u této značky vždy brát věci o číslo větší = jejich číslování je na drobnější miminko, je fajn, že jejich bodýčka mají rozepínání na rameni - dobré pro děti s úzkými ramínky.
v a k - prapodivné číslování, tady nejlépe s metrem, pozor nenechávat dlouho namočené, pak jim reznou patentky (ale na boj s mrkví to bohatě stačí :mrgreen: )
frog - brát minimálně o číslo větší
kid vantage - trošku menší, praním blednou barvy
baby cap - něco mezi tesco a cherokee
disney - o trochu kratší než cherokee, široké zhruba stejně

H&M tak akorát odpovídající velikosti drží tvar :-)
ke značce FROG podotýkám že velikost věčí je někdy málo brát tak od vě max 3 čísla větší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
11764
25.4.10 22:05

Ke zkušenostem se značkou Frog se taky přidávám, vždycky radši přeměřit na dítku :mrgreen: Dcerka má cca 87 cm a od Frogu máme pyžamko číslované 98/104 a je jí akorát :mrgreen: Ale upozorňovala mě tehdy sama prodavačka, ať vezmu určo tohle, že mívají vždycky kratší nohavice než jiné značky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
25.4.10 22:10

Michaelakkk hm, next, adams mám poněkud z ruky tj takováto body nevlastním… :nevim: tj nevím jaké jsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
25.4.10 22:12

Holky, bodynka jsou hlavně širší, aby tam vešly i látkové pleny, které jsou objemnější :wink: Být všechny úzké, tak látkové pod body nedostanete…

Jinak je jasné, co značka a střih, to jiná velikost. Jako u všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
25.4.10 22:19

jo velikosti hader, tj nejen bodýček to je fakt věda. :mrgreen:
Tak pozor pro hlavatce:
lupilu (lídl) brát oblečení (trika, roláčky…) o číslo větší, jinak hlava neprojde. číslování triček cherokee ve srovnání s takko: cherokee velikost 104 je vlastně 98 u takko (dopodopo)
kalhoty z caa nejsou vhodné pro pupkáče, těm raději zakoupit cherokee, next, hm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
26.4.10 21:18
tulenice píše:
bodýčka - mé zkušenosti…

dobrý přehled :)) díky :)
my máme většinu poděděného, takže co máme, to máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.4.10 10:20

Tak to mi nikdy nepřišlo 8-o Samík nosí bodýčky z Tesca, CA, HM i nějaké ty Frogy a podobné značky a všecky má OK.

Jedině letní overálek z Tesca, co jsme měli se mi zdál zbytečně široký. Ale zas to ničemu nevadilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8539
27.4.10 10:29

Ono asi zalezi na kazdem miminku - nase Zuzka (ve 4m 5850g, 62,5cm) ma hodne dlouhy nozicky. Takze dupajdy velikosti 68 jsou tak tak, ale bodycka i mensi velikosti jsou ji siroka :mrgreen: Mame taky vetsinu podedenou, kupujeme jen Tesco a s overalky spokojenost, bodycka jsou trosku sirsi, ale v mensi velikosti ji sedi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.4.10 11:26

Asi to bude kus od kusu, to je fakt :lol: Jenom že mě to právě nikdy nenapadlo, když nám to sedí :think: :mrgreen: A když něco nesedělo, tak jsem to svedla vždycky na ty blbce výrobce :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama