Sirné lázně - termální lázně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 03.01.19 18:56
Sirné lázně - termální lázně v těhotenství

Ahoj, mám možnost jet za 14. dní do termální lázní se sirnou vodou Bukfordo v Maďarsku… už jsem tam byla několikrát. Teplota vody pohybuje mezi 32-38 st. Dle dr. můžu jet, ve vodě pobýt chvíli… těhotenství mám zcela bezproblémové (je to mé třetí, předchozí byly taky v pohodě). Akorát neví, jestli ta sirná voda vadí (neměla čas to hledat)… já hledala na netu, moc moudrá z toho nejsem… Byl někdo v sirných lázních v těhotenství?

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47333 příspěvků 03.01.19 19:03

No, přímo na webu lázní píšou, že je těhotenství kontraindikace:
https://www.bukfurdo.hu/…indications/
Nepíšou tam teda, jestli je to kvůli síře nebo teplotě.
Abyses tam nevypravila a pak tě do té vody nepustili ani na to smočení, pokud je to na tobě už vidět.

tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 03.01.19 19:27
@ugluk píše:
No, přímo na webu lázní píšou, že je těhotenství kontraindikace:
https://www.bukfurdo.hu/…indications/
Nepíšou tam teda, jestli je to kvůli síře nebo teplotě.
Abyses tam nevypravila a pak tě do té vody nepustili ani na to smočení, pokud je to na tobě už vidět.

PŘESNĚ TAK, OPRAVDU BYCH TO NERISKOVALA :) , protože pokud je to psáno na webu, tak bohužel no :/ :/ , ale nicméně bych se jela za odměnu podívat někam jinam, zrelaxovat :)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 03.01.19 20:01

Bukfurdo je super, taky bych hned jela. Ale těhotná bych to neriskovala, mně se tam po delší chvíli z těch výparů udělalo poměrně zle, bušilo mi srdce, nemohla jsem se nadechnout a to jsem těhotná nebyla. Možná bych z termálů radši volila Sarvar, nebo naše Velké Losiny, tam ta voda přece jen nemá ty grády.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 03.01.19 21:39

Díky. No vidět je to na mě už dost :-). My tam jezdíme jako parta, takže jiné lázně asi nehrozí … já to brala tak, že si odpočinu hlavně od synů, protože pak nebudu bez dětí zas několik let … ještě o tom popřemýšlíme, jestli má vůbec smysl tam jezdit, když nebudu ani moct vlézt do vody …

Váš příspěvek
Reklama