Sirotčí důchod a jeho doručení

13.2.20 08:11

Sirotčí důchod a jeho doručení

Dobrý den, k 10.2. mi měl přijít důchod, ale ono nic. Volala jsem na ossz a paní mi řekla, že 7.2. byl zaslá, že si mám ještě chvíli počkat(prý možná prodleva :lol: ). Je možné že to tak dlouho trvá? Navíc mi to má přijít složenkou typu B. Dále se chci zeptat, zda se dá dovolat celý týden na ossz, protože mi bylo řečeno jen úterý a středa?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3357
13.2.20 08:13

Oni i nemocenské řekli muži že poslali, ale to trvalo pak i týden třeba. Oni to nějak hromadně posílají a to bylo přes účet. Složenku víš jak poslali…dali na podatelnu… a ti pošlou pak hromadně. V práci vyplaty složenkou měli i o týden pozdějí než my na účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70720
13.2.20 08:34

A hlavne u slozenky vstupuje do hry jeste posta a to je velka neznama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 08:38

@j.a.n.i1 ano, to je. A obzvlášť když paní na poště ani netuší co její práce obnáší a je jen arogantní:smirk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23184
13.2.20 08:56
@Malia_a píše:
Dobrý den, k 10.2. mi měl přijít důchod, ale ono nic. Volala jsem na ossz a paní mi řekla, že 7.2. byl zaslá, že si mám ještě chvíli počkat(prý možná prodleva :lol: ). Je možné že to tak dlouho trvá? Navíc mi to má přijít složenkou typu B. Dále se chci zeptat, zda se dá dovolat celý týden na ossz, protože mi bylo řečeno jen úterý a středa?Děkuji

Nemohlo se stát, že se zamotala do letáků a omylem šla do koše?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 09:48

@Russet vše kontrolujeme už jak nemocní on totiž byl problém i s doplatkem:pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8668
13.2.20 10:22

No, po únorovém zdražení má pošta nový doručovací systém. nevím, jestli se týká i složenek nebo jenom dopisů, ale „normálně“ doručuje jenom ty dopisy, za které si člověk připlatí, ty ostatní si musí počkat. což už jsem na diskuzních fórech zaslechla i stížnost od diskutérů z menších měst či vesnic, že pošta celkově omezila dny, kdo poštu roznáší, takže v některé dny jim pošta vůbec nechodí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama