Širší, lehké golfky s úložným prostorem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 10.09.10 19:51
Širší, lehké golfky s úložným prostorem

Maminky,

prosím Vás, nemáte nějaký typ na širší lehké golfky pro téměř dvouleté dítě s úložným prostorem pod kočárkem tak, aby se tam vlezla pláštěnka a drobný nákup? V levnější cenové kategorii.

Jiné požadavky nemám, jde mi hlavně o tu lehkost. Náš sporťák Dema mi začíná být s malou těžký a vzhledem k tomu, že většinou jde pěšky, tak už nevyužitý.
Bylo by dobré, kdyby na něj šla dokoupit pláštěnka. A taky jezdíme občas nízkopodlažní MHD, zabírá moc místa.
Není nutná poloha do úplného lehu, malá v kočárku spí jen velmi vyjímečně a sporťák si přes zimu plánuju ještě nechat.

Mám ještě ty nejlevnější a nejobyčejnější golfky, ale tam se zase nic navíc nevleze. Vozíme věci v igelitkách zavěšené na rukojetích :mrgreen:

Kočárkové diskuze pročítám, zběžně se dívám na kočárky na MMB a byla jsem si prohlédnout i kočárky v prodejnách a bazarech u nás.

Jen se o kočárky vůbec nezajímám, tak mě napadlo, že by někdo mohl hodit tip,o čem třeba ještě nevím :-D A třeba i zkušenost.Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 10.09.10 20:14

Mám Inglesinu Trip a vozila jsem v ní ještě v březnu dcerku, když měla nohu v sádře…
Košík vespod je docela přijatelný a pokud tam malá nebude spát, myslím, že by Vám mohly vyhovovat…?

Příspěvek upraven 25.05.17 v 08:49

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 20:16

Já mám inglesina zippy a jsou super!!!!

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 10.09.10 20:53

peg perego pliko

Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 10.09.10 21:06

Tak teda zrovna ta Inglesina zippy a PP Pliko nejsou zrovna nejlevnější :nevim: .

My měli golfky Chicco multiway - stojí asi 3 tisíce a úplně stačily, malá v nich stejně jezdila asi jenom měsíc nebo dva.

Příspěvek upraven 11.09.10 v 18:27

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 10.09.10 21:09
Adélky píše:
Tak teda zrovna ta Inglesina zippy a PP Pliko nejsou zrovna nejlevnější :nevim: .My měli klasický golfky Chicco multiway a úplně stačily, malá v nich stejně jezdila asi jenom měsíc nebo dva.

nejsou,ale zakladatelka psala,ze prochazela bazary.
Da se koupit za dobrou cenu.
Ja jsem ted prodavala perega kolekci 2010 kupovany v dubnu,obcas jezdene, zaruka rok a pul za 4500.

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 10.09.10 21:10

Baby Design Tiny

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 10.09.10 21:13
Adélky píše:
Tak teda zrovna ta Inglesina zippy a PP Pliko nejsou zrovna nejlevnější :nevim: .

Pro dvouleté dítko ale nepotřebuje nové… stejně s nimi asi víc než rok nenajezdí a tak velké dítě už víc naběhá než najezdí… Takže já osobně bych šla do bazarového a v takovém případě se dají všechny zmiňované pořídit za slušno.

Příspěvek upraven 10.09.10 v 21:14

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 10.09.10 21:14

Peg perego Pliko, ale nejsou zrovna nejlevnější, ale dají se koupit výhodně z druhé ruky…určitě bych radši použité kvalitní, než nové šmejdy… :lol: Mají i supr stupátko pro staršího sourozence a jsou hodně stabilní a velké, syn v nich v poho spí (27 měsíců), teď s námi poletí k moři..

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 21:15

Já jsem ty ingleziny zippy koupila za 800 po dvou dětech v bezva stavu :-)

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 10.09.10 21:22
Bongiorno18 píše:
Peg perego Pliko, ale nejsou zrovna nejlevnější, ale dají se koupit výhodně z druhé ruky…určitě bych radši použité kvalitní, než nové šmejdy… :lol: Mají i supr stupátko pro staršího sourozence a jsou hodně stabilní a velké, syn v nich v poho spí (27 měsíců), teď s námi poletí k moři..

ja s nima byla spokojena moc,jen me se golface proste spatne ovladaji, potrebuju jednu ruku volnou pro starsi a to se pak ble jede

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 11.09.10 06:18

Díky všem za reakce :kytka:

Co se týče bazarových kočárků, taky bych do toho šla. Ale mám jednu špatnou zkušenost. Na prvního jsme tam koupili kočárek trojkombinace Tako, za cenu asi poloviční než v obchodě a ten kočárek se mi po 3 měsících i s dítětem rozpadl, když jsme nastupovali do autobusu. Jsem dodnes ráda, že se dítěti nic nestalo. Ale polské Tako, i když svého času moderní a oblíbené asi není kvalita sama o sobě? :nevim:
A to nebylo přes net, v obchodě ten kočár vypadal dobře.

A ty úplně obyčejné golfky co mám, v obchodě stojí kolem 600-700, jsem koupila od známé po 2 dětech za 200, na první dítě jsem je používala asi půl roku a to už vážil kolem 15 kg, teď je taky používáme na střídačku se sporťákem, skládáme je na cesty a jsou pořád v dobrém stavu.

Díky.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.10 12:49

Jani, my máme Babypoint Solar, vyšli mě po netu nové za necelé 2 tisíce. Jsou to tedy takové spíše robustnější golfky. Mockrát jsme je tedy nevyužili, malý už chce chodit sám, ale jsme celkem spokojení. Plášťěnka je součástí, dá se zipem přidělat na boudičku, používala jsem ji i když bylo hodně větrno. Do úplného lehu nejdou, ale skoro, Adam se tam vyspí v poho. Jen ten košík pod není nijak extra velký, ale už se mi toho tam povedlo nacpat celkem dost :oops:

enny3
Extra třída :D 13656 příspěvků 11.09.10 12:51

Bugaboo Bee plus :wink: :palec:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 12.09.10 18:54

tak ZIppy a pliko jsou jistě super golfky. ale je to spíše golfkosporťk, těžší, bytelný, pohodlný kočár, neřekla bych že spadají do kategorie, kterou zakladatelka hledá.. spíše bych je doporučila, pokud chce někdo golfky jako jediný kočár, klidně od 6m,.. ale ne pro dvouleťáka.. srovnatelné s demou, co má…

já si tedy nemohu vynachválit pro více než 2letáka Cybex Ruby, ale to jsou opravdu jednoduché golfky, nemají pevná záda, mají dvě pozice náklonu (ale můj skoro 3 letý v nich usne a spí a zádovka mu není krátká..). košík má, v poloze sed se do něj vleze stopro nákup, pláštěnka je dobrá a vleze se pod ní i velké dítě.. je v ceně… kočár má 5.4kg..
předtím jsem měla zappa, taky super, na starší dítě, do origoš košíku se vleze překvapivě hodně a dítě se může vozit do 4 let klidně.. ale nestabilní při prázdném kočáru a zátěži na rukojetích,.. není vhodný pro větší maminky, 175cm je hranice, kdy už to je nepříjemně nízko..
bazarové se dají sehant za slušné peníze..

ingl. trip by taky byla dobrá volba.. ani tiny nebo mini od babydesign. nejosu špatné..

ještě mě napadá Ingl. espreso, peg perego aria, mají obr košíky, jsou poměrně lehké.. neexistence polohov nohou už asi nevadí.. opět bazarové za slušnou cenu..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >