Sirupy, neumí vykašlávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:03
Sirupy, neumí vykašlávat

Maminky, nemá někdo dobrou zkušenost s nějakým sirupem nebo kapkama? Dítě 2 roky má vlhký kašel, ale když mu dávám sirup na vykašlávání, je to k ničemu, protože on ty hleny neumí vyndat, takže je polyká. :( Tudíž je to pořád dokola a nelze se toho zbavit.

Reakce:
LucieDom
Povídálka 30 příspěvků 30.01.19 18:16

Tak to už bych s ním zašla k doktorovi, jestli tam není nějaký jiný problém.
Jinak my jsme na radu doktorky pak dávali na silné zahlenění Bronchipret

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 30.01.19 18:24

@LucieDom mám 2letou slečnu a je to to samé. Mám dobře zkušenosti se stoptusinem. On ten hlen jakoby rozpustí a rychle zabere. Druhý den uz dcera skoro nekaslala a třetí den už vůbec. Ale u někoho to Stejně vykaslavani spusti. Proto se nemá dávat po páté hodině večer. A taky se nesmí brát dlouho. Zkuste to vyzkoušet. Snad vám to pomůže.

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 30.01.19 18:25

Ale k doktorovi bych určitě taky zašla.

fia80
Závislačka 3055 příspěvků 30.01.19 18:46

Stoptussin se může na oba dva typy kaslu a může se dávat i před spanim.

Já ho dávám dětem a alespoň nemusím řešit jaký typ kašle mají a i mi přijde, že mají ten kašel kratší - 5-7 dnů.

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 30.01.19 18:49

@fia80 přesně tak. Podle mě nejlepší sirup co jsem kdy pouzila. Akorát mě teda doktor řekl kvůli vykaslavani nedávat před spaním aby se pak nedavili v noci. Ale dcera naštěstí nekaslala ale hlen ji to rozpustelo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:54

K doktorovi se chystáme,ale máme ho daleko a já nejsem schopná teď hned jet, kvůli nemoci. Děkuji za rady

Uživatel je onlinedupejj00
Kecalka 174 příspěvků 30.01.19 19:03

Zkuste sirup petit drill

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >