Šišaté břicho po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moreno81
Kelišová 5468 příspěvků 19.02.17 16:31
Sisate bricho po porodu

Zdravim, rada bych se zeptala, mam rok po porodu, syn byl v pricne poloze, hlavu mel na prave strane bricha a bricho uz v tehotenstvi bylo sisate zejmena tam, kde byla hlava, rok po porodu mam bricho neforemne, kolem pupku ztuhle, mate nektera taky takovy problem?? Lekari mi rikaji, ze je to normalni, chodila jsem i s pupkem na chirurgii, na utz, proste uz nevim :( dekuji

Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10211 příspěvků 19.02.17 17:36

A cvicis brisaky?

Moreno81
Kelišová 5468 příspěvků 19.02.17 21:09

@MartinaIrena nic,sotva po cisari neco slo delat, cekala me operace zlucniku :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >