Šití po nástřihu po porodu

Anonymní
22.12.19 23:33

Šití po nástrihu po porodu

Ahojky. Jsem 17 dnů po porodu a po nástrihu a pořád mám stehy i když by měli sami vypadnout. Není to divné? Občas cítím jak se to dole ještě napíná. A další otázka, můžu mazat třeba clotrimazolem nebo čím? Pro zvlhčení nebo tak, protože to fakt občas svědí. Moje gynekoložka má dovolenou takže se nedovolam. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4017
22.12.19 23:42

Používala jsem mast z dubové kůry. Uklidnilo se to cca po 6ti neděli v té době mi myslím vypadly všechny stehy. Napínání jsem zvlášť při styku cítila ještě tak půl roku. Já byla ale šitá dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19748
22.12.19 23:46

Clotrimazolem ne, ten vysušuje. Svědí tě to, protože se to hojí, ne kvůli kvasinkám. Na mazání můžeš používat hojivé masti, jako měšíčková. Výborné jsou sedací koupele v řebříčku. Stav hodnoť až na konci šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
23.12.19 00:38

Na tu dubovou kůru pozor, ona je účinná, ale hodně lidí na ni má alergii, když tak zkusit někde na malém mistečku. Já používala hemagel, podporuje mokré hojení, rána se pokryje tenkým filmem pod kterým se hojí rána a skrz ní neprochází bakterie. Pomohlo to i toto svědění a pnutí v jizvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
23.12.19 07:50

Já se mazala Hemagelem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
23.12.19 09:10

Dělala jsem si obklady z dub. kury a nebo řepíku, teď si nejsem jista.. tyden jsem nemohla chodit ani sedět a tohle mi pomohlo, stehy vypadaly a jizva se hezky zahojila.. plus jsem brala nějaký homeopatika na hojení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
23.12.19 10:29

Okolo toho 17. dne to bylo nejhorsi. Hodne to svedilo a teprve zacaly vypadavat stehy. Vydrz jeste tyden a bude to dobry. Ten treti tyden se to lepsilo nejrychleji. Ted jsem 25 dnu po a normalne sedim i chodim a nic nestipe, stehy uz nejsou. Ja dostala v porodnici doporuceni na sprej cicatridina ale je drahej…ale pomohl :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat