"Sjeté maminky" na dětských hřištích

212
24.6.15 19:14

"Sjeté" "maminky" na dětských hřištích

Omlouvám se za nadpis, ale nevěděla jsem jak jinak to nazvat. Chodím se synem na jedno dětské hřiště v prý nejlepší lokalitě našeho města, ale co jsem viděla dnes mne opravdu zase dostalo. Malý kluk cca 3 až 4 roky, lítal na hřišti sám, byli tam ještě i starší děti, těch jsem se zeptala a k nim nepatřil. Nadávali mu, protože on nadával jim a házel po nich kamení. Lezl na nejvyšší atrakce, měla jsem o něj strach, ale nikdo nebyl kolem. Ptala jsem se kde má mamku, on nevěděl. Obešla jsem celé hřiště a až opravdu daleko a za stromy a keři našla jeho rodiče, ptala jsem se zda dítě je jejich a prý že jo, jenže neměla jsem slov, jeho maminka u kočárku s jedním ještě malým normálně pařila jako na technopárty!!!Chápete jo… Prostě mne teda přišlo jako pod drogama, radši jsem z dětského hřiště vymajzla, ale je mi z toho špatně doteď. A nedávno jsme se tam s malým zdrželi bylo už pozdě a maminka jednoho kluka mu před devátou večer říká, že jdou na jiné prolízačky do hospody… Přestěhovali jsme se z centra, kde nám na dětském hřišti spali bezdomovci a tady zase tohle… Také jsem v centru potkala rodiče co si s klidem balili na lavičce trávu a dítě v kočárku… Také na dětském hřišti jsem volala policii, protože jsem našla stříkačky. A teď jsme se prosím přestěhovali jakože do nejlepší čtvrti tohohle města. Tak nevím je to všude nebo je to tady opravdu divný??? Já jsem ve městě bydlet nechtěla a na vesnici na hřišti se mi tohle nikdy nestalo, jakou máte zkušenost vy??? Jak by jste se prosím zachovali v prvním případě?? Manžel říkal, že když mě to tak rozčiluje měla jsem zavolat policii… No přemýělím že na toto hřiště už chodit nebudeme a budeme jezdit raději autem na jiné… d+ěkuji všem za názory předem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.15 19:26
@Eviika píše:
Omlouvám se za nadpis, ale nevěděla jsem jak jinak to nazvat. Chodím se synem na jedno dětské hřiště v prý nejlepší lokalitě našeho města, ale co jsem viděla dnes mne opravdu zase dostalo. Malý kluk cca 3 až 4 roky, lítal na hřišti sám, byli tam ještě i starší děti, těch jsem se zeptala a k nim nepatřil. Nadávali mu, protože on nadával jim a házel po nich kamení. Lezl na nejvyšší atrakce, měla jsem o něj strach, ale nikdo nebyl kolem. Ptala jsem se kde má mamku, on nevěděl. Obešla jsem celé hřiště a až opravdu daleko a za stromy a keři našla jeho rodiče, ptala jsem se zda dítě je jejich a prý že jo, jenže neměla jsem slov, jeho maminka u kočárku s jedním ještě malým normálně pařila jako na technopárty!!!Chápete jo… Prostě mne teda přišlo jako pod drogama, radši jsem z dětského hřiště vymajzla, ale je mi z toho špatně doteď. A nedávno jsme se tam s malým zdrželi bylo už pozdě a maminka jednoho kluka mu před devátou večer říká, že jdou na jiné prolízačky do hospody… Přestěhovali jsme se z centra, kde nám na dětském hřišti spali bezdomovci a tady zase tohle… Také jsem v centru potkala rodiče co si s klidem balili na lavičce trávu a dítě v kočárku… Také na dětském hřišti jsem volala policii, protože jsem našla stříkačky. A teď jsme se prosím přestěhovali jakože do nejlepší čtvrti tohohle města. Tak nevím je to všude nebo je to tady opravdu divný??? Já jsem ve městě bydlet nechtěla a na vesnici na hřišti se mi tohle nikdy nestalo, jakou máte zkušenost vy??? Jak by jste se prosím zachovali v prvním případě?? Manžel říkal, že když mě to tak rozčiluje měla jsem zavolat policii… No přemýělím že na toto hřiště už chodit nebudeme a budeme jezdit raději autem na jiné… d+ěkuji všem za názory předem…

Nechapu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
24.6.15 19:28

Nevim. Bydlim v Praze, na hriste chodime uz tri roky a nikdy jsem nic takoveho nezazila. Jooo nezajem mamin o deti, ze kecaly, to jo, ale az takovy extremy tedy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805

@Eviika mám stejný názor jako tvůj manžel. Pokud ti něco vadí stěžuj si na místech, kde ti mohou pomoci.

Příspěvek upraven 24.06.15 v 19:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190

Tak to je mazec…U nás ve městě jsem se s podobným přístupem nesetkala, rodiče si své děti - někdy víc, někdy trochu míň - hlídají.
Vadilo by mi to taky, a moc. Takové děti jsou v podstatě chudáci a různými způsoby žadoní o pozornost…

Příspěvek upraven 24.06.15 v 19:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
24.6.15 19:30

Pokud nikoho neohrožuje -například odhazováním stříkačky atd tak jí nikdo nemá za co vzít. Ani sociálka jí dítě neveme. Defacto nemá za co. Chodte na jiné hřiště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:30

Nevim co dělat… Jenže kdybych ty policajty zavolala tak co by udělali, nic, řekli by ať si děti líp hlídají… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:31
@Ondrášovka.N píše:
Nechapu…

Co je na tom prosím k nepochopení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7266
24.6.15 19:31

No my to tady nevyřešíme :nevim: Když je někdo jakože hodně na šrot či zfetovanej, tak halt zavolat policii. Ale spíše jen v extremech a ne volat, když člověk vidí maminu v horku na hřišti s třešňovým pivem :mrgreen: Ale připomíná mi to hřiště v Ústí n/L, kde jsem vyrůstala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
24.6.15 19:32

Já jsem zase zažila, jak si parta rodičů s dětmi na koupališti zapálili a předávali marihuanu. A to byly malé děti a deku měli v blízkosti brouzdaliště. :poblion:
S tím podle mě člověk neudělá nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:32
@pe-terka píše:
Tak to je mazec…U nás ve městě jsem se s podobným přístupem nesetkala, rodiče si své děti - někdy víc, někdy trochu míň - hlídají.
Vadilo by mi to taky, a moc. Takové děti jsou v podstatě chudáci a různými způsoby žadoní o pozornost…Příspěvek upraven 24.06.15 v 19:31

Ano přesně je mi to taky moc líto a nevím co s tím dělat zkazilo mi to celý den… opět… :,( takže vida… koukám, že to naštěstí běžné není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:34
@Grey Sky píše:
Pokud nikoho neohrožuje -například odhazováním stříkačky atd tak jí nikdo nemá za co vzít. Ani sociálka jí dítě neveme. Defacto nemá za co. Chodte na jiné hřiště.

No bohužel asi ano… ale že nachají takhle malý dítě lozit po velkejch atrakcích kde si může zlámat vaz… jako to by mě srdce utrhlo jak takový rodiče můžou mít děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:37

To jsem napsala více věcí dohromady ty stříkačky jsem našla na jiném hřišti když malý ještě nechodil… manžel mi říká že je to běžný, že je to všude, ale mě to nehorázně štve, že v tomhle malý vyrůstá (chtěla jsem zahradu právě z těchto důvodů) na vesnici mi přijde, že tohle k vidění neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
24.6.15 19:38
@Grey Sky píše:

ale ona ohrožuje svoje dítě že ho nehlídá přeci… měla jsem ty policajty asi zavolat fakt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
24.6.15 19:39

Bydlíme v Praze a něco takového jsem na hřišti neviděla. Kecající maminky, to jo, ale ne tohle.
Ale zase jsem potkala rodinu. Máma těhotná (cca 7-8 měsíc), táta a malý asi 2 letý klučina. A oba rodiče vesele hulili trávu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama