Reklama

Skafocefalie u dospělého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:16
skafocefalie u dospeleho?

Ahoj, jsem ted z toho nejako zmatena. Ale manzel ma opravdu divny tvar hlavy. Nahodou jsem narazila na netu na skafocefalii a on ma uplne stejnou hlavu jako maji deti trpici srusty lebky. Kazdy kdo ho pozna, tak hned po nejaky dobe si z nej utahuje a dalaji si z nej,,srandu" typu ze je jak dinosaurus, nebo ze ma hlavu jako kdyby ji strcil pod vlak. On jeste k tomu chodi plasaty. Ja to neresila, proste jsem se do nej zamilovala a bylo mi jedno jakou ma hlavu a jsem spolu uz 11 let ale je mozne aby medicina v roce 1985 neznala skafocefalii? Co jsem koukala na fotky l kdyz mu byl cca rok, tak mel hlavu jeste normalni ale on rikal ze se mu to udelalo kolem toho roku, pry.. On je strasne hodnej ale nekdy mu jak hrabne a pak se chova a nadava jako nejakej blbec a pak se zase omlouva.Uz me nekolikrat nepadlo zda to neni kvuli te hlave ale divim se ze ho s tim nikam neposlali. On ma tu hlavu fakt uplne nenermalniho tvaru.

Reklama

Reakce:

S.maya
Závislačka 4286 příspěvků 10.10.18 20:17

No upřímně, doktoři si toho prostě nemuseli všimnout (divné, protože obvod hlavy je mimo tabulky norem), nebo to prostě daný doktor nevěděl. A že by se to stalo kolem 1 roku života je pravda, protože kolem té doby srůstají švy a i fontanela.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >