Skákací a houpací koník Rody II.

196
26.10.07 14:42

Skákací a houpací koník Rody II.

Vím, že v květnu tu už diskuze byla, ale ráda bych znala novější zkušenosti …
Takže, prosím, můžete se podělit o pozitivní nebo negativní zkušenosti se skákacím koníkem Rodym (http://www.nunynek.cz/obchod/detail/?…)? Jde mi jednak o to skákání, ale i o houpaní. Jak pohodlně se to upíná do té houpačky, jak to drží, jak moc se to houpe atd.
Adelce budou zanedlouho dva roky. Miluje koně a miluje jakýkoliv druh hopsání. Na houpacího koně a trampolínu máme malý byt a tohle mi připadá jako ideální varianta. Jen nechci kupovat „koníka“ v pytli :-)
Děkuju moc !

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20193
26.10.07 15:46

Ahoj,
s koníkem zkušenosti nemám, takže jen okrajově:

My máme skákací zebru od Vánoc 2005 a Anetka si jí užívala myslím nejvíc kolem roku a půl. Ťeď sice míň, ale přesto na ní často skáče po bytě a někdy jí používá místo židličky, když si třeba čte.
Máme doma „těžkou váhu“ (slovy mého manžela) :lol: aktuálně přes 16kg, a zebra úspěšně odolává jejímu divokýmu řádění zatím bez jediné újmy.
Nevím, jestli jsou od stejného výrobce, ale co se týče skákání, kvylita bude nejspíš stejná.

S tím houpáním opravdu nevím

pa Sandra

http://www.zdravotnickaprodejna.cz/…raJohn_N.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
26.10.07 16:24

rody

ahojky, ROdíka :-) jsme kupovali vyloženě jako rehabilitační pomůcku - mrňous měl problémy s chůzí - to mu byl rok. teď jsou mu skoro 3 a Rodíka denně prohání.

Jen pozor - myslím,že ta skákací zebra co píše sandrik - je od firmy Johny nebo tak nějak a je z pevné gumy - takže můjmrňous by ji neuskočil. Není totiž těžká váha:-)
Rody je z měkčí gumy - je hodně podajný.

Jako houpačku jsme ho nikdy nepoužívali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.10.07 17:04

Rodíka jsme měli,ale dali jsme ho mému bratránkovi pro syna, protože u nás je málo místa.Stejně na něm hopsal a skákal jen můj osmiletý syn, dcerku to nebavilo.
Do houpačky se upíná tak, že dokud ještě není plně nafouknutý, tak do toho houpacího podstavce zastrčíš kulaté nožky a koníka dofoukáš. Vydrží opravdu hodně-já s dcerou jsme na něm klidně sedávaly i skákaly obě (vhodná varianta gymbalonu), zatěžovou zkoušku vydržel jako houpačka i jako skákadlo.
Pokud jsou u vás koníci v kurzu, pak ho můžu jedině doporučit (i za ty hříšné peníze).
Radina

• Nahlásit
  • Citovat
614
26.10.07 18:06

Ahoj,
my teda nemáme Rodyho, ale tu zebru, jak píše Sandrik a je super! Teď už si s ní Kuba teda tolik nehraje, ale pořád je částečně „v kurzu“
A nosnost má tuším 120kilo, nejsem si jistá, nicméně, uneslo to i poskakování mého 110kilového švagra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
26.10.07 19:29

prosim mam dotaz-doted jsem si myslela ze tyhle skakaci zvirata se delaji z materialu jako jdou ty mekke fitbalony-treba na pilates-a ted koukam ze asi ne… muze mi nekdo rict jaky je cenovy ale hlavne ucelovy rozdil a co se doporucuje a uzije vic?? diky moc G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20193
27.10.07 09:33

Gabinko - s materiálem neporadím, nemám od toho už krabici, kde bych vyčetla nějaké podrobnější informace, ale hned od pohledu je vidět, že to je pevnější (tlustší).
Gymbalón máme doma taky, ale na tom musíš být s dítětem i ty a prcky to tak nebaví, je to hlavně o cvičení. Zato skákadla můžou děti „ovládat“ samy a zároveň se jim rovnaj kyčličky a učí se rovnováze. Časem je to dobrý způsob jak přitáhnout pozornost návštěvy :-D
Z počátku se Anetka na zebře sama bála (teprve začínala chodit), tak jsem u ní seděla a držela jí za ruku, po pár dnech už rajtovala jako rodilá koňařka (ikdyž teda jezdí na zebře) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20193
27.10.07 09:35

a ještě cenově:
ta zebra je na internetu za 500 - 600Kč, gymbalóny nevím přesně, ale tam se cena hodně liší od velikosti balónu (určuje se podle výšky postavy)

Páčko Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
27.10.07 10:04

ne pockej jsou takove ty male mekke fitbalony do ruky-jen jako mala pomucka ja myslela ze to je takovy material-a ono je to teda jako ten velky skakaci mic??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20193
27.10.07 10:45

aha tak to jsme si nerozumněly :-) :oops:
Ty balónky co popisuješ bohužel neznám. Skákadlo je z tvrdší hmoty než ten velký míč a je na něm takový jemný vzorek (sem tam malá prohlubeň, nebo jak to říct, spíš čárka, ála naznačení srsti a taky naznačený sedlo). Jo a když se trochu vyfoukne, tak pořád drží tvar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
27.10.07 10:49

aha tak dik moc za vysvetleni :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.11.07 11:55

skákací zvířátko

Ahoj Má některá z Vás skákací zvířátko v paneláku? Já bych ho chtěla koupit malému k vánocům ale jsme ve třetím patře a mám strach ze sousedů pod náma :) Máte zkušenosti? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama