Reklama

Skákala jsem s mimčem - ublížila jsem mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 09:59
Skákala jsem s mimčem - ublížila jsem mu?

Prosím vás! Pomoc!!
Mám 6ti měsíční miminko…
Hrala jsem si s ním - dělali jsme pacičky a skákali jsme a tancovali…
Líbilo se jí, jak hopsáme. A tak, jsme hopsaly…
Docela dost…
A pak jsem ji položila, začala strašně brečet, slzí jí oči a usíná… :-(
Nemohla jsme jí ublížit??? Nemohla jsme jí způsobit třeba otřes mozku nebo tak??
je mi úplně blbě z toho :-( Co mám dělat?? :-(
Bolí jí z toho asi hlava - skákala jsme s ní docela dost, smála se.
Jo! Jsem kráva - vím :-( Prosím, poraďte mi, co mám dělat. Už s ní NIKDY tancovat nebudu :-(
Celá se třesu :-( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adnilka
Kecalka 210 příspěvků 12.12.16 10:02

Logicky, pokud se vam nelibi, proc nejedete na pohotovost? Misto psani sem? Tohle nepochopim :zed:

J_Doe
Závislačka 2838 příspěvků 12.12.16 10:02

A není prostě unavená?
Nějak si neumím představit, že normální hopsání a tancování způsobí dítěti otřes mozku…

Klidně s ní tancuj dál…

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 12.12.16 10:03

A nezacala brecet treba prave proto ze si s ni prestala blbnout? A ze usina? Pro male deti je jakykoli pohyb narocny, tak je z toho treba unavena. Neplasila bych nech ji prospat, obcas ji zkontroluj a pokud by byla plactiva i po spanku tak bych teprve zavolala doktorce. Kamaradka ma 7 mesicni holcicku a jeji tatinek s ni dela takovy blbosti ze skakani je oproti tomu nic.
Drzim palce at je vse ok

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 12.12.16 10:03

Doma skákáme s mimčama pravidelně :lol: Spíš bych řekla že chce další porci zábavy :D A nebo je přetažená :(

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 5 inzerátů 12.12.16 10:03

Zavolej doktorce, nevim, co je hodne skákala. Pro každého to může být něco jiného..ale zavolala bych alespoň doktorce

spirunka
Závislačka 3383 příspěvků 12.12.16 10:06

Jestli se Vam nezda, jedte k Vasi pediatre nebo do nemocnice nebo aspon zavolat. Je otazkou jak moc jste s ni pri te hre trasla a litala ji hlavicka. Je skakani a skakani.

Příspěvek upraven 12.12.16 v 10:08

Nerine
Kelišová 5318 příspěvků 12.12.16 10:07

Pokud jsi s ní hopsala tak, žes ji držela v náručí, mělo by to být ok. Pokud jsi ji ale vyhazovala do výšky, tak to by bylo horší…
Myslím si, že se ale jen tím dováděním unavila a chce spinkat ;)

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:10

Tak radši zajít k doktorce, jestli se z toho malá nevyspí. Možná je fakt jenom unavená nebo možná i trochu přetažená z toho blbnutí. Moje malá taky dost často brečí a je protivná, když se jí chce spát. Ale jinak nemůžou jí třeba začít růst zoubky? Moje malá má dnes čerstvých 6 měsíců a jedno zubisko už se jí dere :mrgreen:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3494 příspěvků 10 inzerátů 12.12.16 10:13

Nepiš diskuze a běž k doktorce, dokud jsou ordinační hodiny
nechápu toto jednání, co ti kdo přes počítač asi vyvěští, jestli je jen unavená nebo se něco přihodilo :,(

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 12.12.16 10:16

Bude pretazena, chce spát a do toho je rozdovadena…
Od mala a prckama skáču na balone, tatancuju, blbnu, tatínek ještě víc a no problemo
Pokud si ji nedělala centrifugu nebo nevyhazovala do vzduchu bude OK…ale jestli máš takovou stihu, jeď k dr at máš klid :nevim:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 12.12.16 10:26

6 mes ditko je dostatecne silne a drzi hlavu aby se mu nic nestalo. Blbnuti a skakani na mici v pohode vydrzi. To bys s nim musela delat naprosto sileny veci abys mu ublizila. Neni to novorozenec. Normalne se ji to libilo a unavilo ji to tak chce spat. Nedelejte z deti krehky panenky oni neco vydrzi. Naopak kdyz se s nima hopsa a s rozjmem hazi tak jim dozrava mozek…

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 12.12.16 11:40

Proc bys byla krava kvuli blbnuti? Maximalne kvuli tomu, ze uz NIKDY s ni blbnout nebudes a budes mit stazeny zadek, sotva vleze na trampolinu. Na otres mozku to chce ponekud vic, nez hopsat s deckem.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 12.12.16 17:13

Jak to dopadlo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 20:13
zakladatelka

Krom toho, že je mi z toho celý den zle :-( dokonce špatně od žaludku a jsem totálně na prášky - tak se nic nestalo… snad. Malá je ok… pozoruju jí jak praštěná.
Fakt jsme s ní strašně skákala. Na místě - nahoru, dolu, nahoru, dolu… pak mi došlo, že to muselo být šílený… ale ona se řehnila.
No - jsem blbá. Tohle už dělat nebudu.
A jsem možná i zbytečně hysterická, kdo ví :nevim:
Ale našla jsem „syndrom třeseného dítěte“, tak to není úplně nepředstavitelné, že by se miminku něco stalo :zed: :zed: I když tam jde o jiný pohyb.
ACH JO… Bude mi pár dní trvat, než na to zapomenu.
Snad jí fakt nic nebylo. Vypadala, jakoby ztrácela vědomí, ale třeba jen usínala. DOUFÁM!! Pak byla zcela normální! celý den úplě v normě…
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama