Skákání do vody po císařskem řezu

Anonymní
6.7.20 20:46

Skákání do vody po císařskem řezu

Ahoj,

Má kamarádka se domnívá, že čekám třetí mimi. To ale odbočuju od tématu.
No každopádně bych byla 4tt a jsem 2 roky po císaři. Dneska jsme s dětmi byli na koupališti. Voda luxusní, teplá, a já se ptám zda se můžu už takhle skákat dovody. Já to riskla.
No a teď lehounce špiním a menstruace má být za 3 dny.

No a ovikendu jsem pocítila větší prsa, ale pořád jsem po kojení tak jsem tomu váhu nedávala. Ale dělám o víkendech noční ve skladu. Balím objednávky. No a v sobotu jsem v noci měla nevolnost, tuhle noc zase silný vůně a nechuť k jídlu.
Jenze už 3 víkend pijí energy drink tygr dodává mi sílu přežít v práci.
No takže nevím jestli jsem těhotná, ale jen tušení intuice a teď kámoška podezření na fotografiích.
No ale už bych ho ohrozila, koupání, skákání, energy, noční práce.
Příští týden se chystám na roční kontrolu tak uvidím.
No a zpět k otázce.
Muže se 2 roky po císaři skákat v bazénu? Nevadí jizva? A když jsem teoreticky těhotná v 4tt tak by tobyl průšvih.
Děkuji za odpověď a skákání po porodu císařem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3694
6.7.20 20:54

8o :roll: dneska to tu je zase samý výkvět… uber těch energy drinku zabiji ti to posledni normalni bunky v hlave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
6.7.20 20:55

Udělej si v prvé řadě teoreticky těhotenský test :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4875
6.7.20 20:55

Cca v 17tt jsem jezdila na tobogán s dcerou… Spíš se vyprdi na ty energetaky je to sra.cka i bez tehotenstvi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 20:57

@Kaileee
Jo to už v práci jsem slyšela :mrgreen:.
No ale to není odpověď na skákání do vody po císaři. Jestli to jizva unese ale už je to dlouhá doba. A to těhotenství je jen pocit nic víc. Nevím že bych byla znovu těhotná. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.20 21:01

@dlouha @Pidulka1991 dík takže energytaky vynechám, skákání omezim, nač teoreticky udělat test, když se chystám k doktorovi příští tyden. Ten mi to v teoretickém těhotenství potvrdí přesněji prohmatem a ultrazvukem.
Spíš bych se desila toho špinění a bolesti břicha a skákání do vody.
Příští týden dám vědět co zjistím u doktora

• Nahlásit
  • Citovat
26283
6.7.20 21:03
@Anonymní píše:
@Kaileee
Jo to už v práci jsem slyšela :mrgreen:.
No ale to není odpověď na skákání do vody po císaři. Jestli to jizva unese ale už je to dlouhá doba. A to těhotenství je jen pocit nic víc. Nevím že bych byla znovu těhotná. :srdce:

Dva roky po císaři můžeš znovu otěhotnět. Takže nějaký skok do vody ti ublíží míň než sosání energeťáků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 07:13

No nic stejně krvacim teď tak těhotenství vyučuji. A to skákání jen přivolalo menstruaci oneco dříve

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 07:29

Test negativní

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama