skate za hluboky kocarek

175
2.5.07 09:54

skate za hluboky kocarek

Ahoj, nemate nekdo zkusenost se skatem, ktery se da zapojit za hluboky kocarek? Asi mam vybrany kocarek Roan Marita, ale princip bude asi u vetsiny hlubokych kocarku stejny. Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

139
2.5.07 13:06

Ahoj, my teď taky sháníme skate a můžu tě ujistit, že princip u všech kočárků stejný není. My jsme zatím vyzkoušeli tři druhy a ani jeden nám nešel dobře namontovat, vždycky byl problém s brzdou :? . Takže až budete mít kočár, teprve pak s ním jděte shánět vhodný skate, toť má rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
2.5.07 13:16

Aha. Ale pripada mi, ze na trhu tech skatu zas tak moc neni. To jeste muze byt problem. :( Jaky hluboky mate vy a jake skaty na to nesly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
2.5.07 13:48

Ahoj,
svoje zkušenosti se skatem jsem psala do diskuze „jaký skate alias stupatko ke kočárku“ - jsou tam odkazy na net stránky http://www.detskyraj.cz/…a-za-kocarek
http://detskyruzek.cz/default.asp?…
některá z nich lze připevnit i na konstrukci kočárku (např.Flynn Board), ale znovu radím informovat se u prodejce i co se týká reklamace kočárku.
Poprvé jsme ho měli (kopie Junior Rideru) u polského kočárku Mikrus s tenkou osou mezi koly a bez tyčí spojené brzdy (každé kolečko mělo svou nášlapnou brzdu). Teď máme Herqules s širokou osou tak jsme jen malinko přizpůsobovali. Pokud by byl zájem o fotku našeho skatu napište SZ a pošlu na email.
Jane K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
2.5.07 15:00

ahoj

radím určitě vyzkoušet v obchodě… na náš kočárek ze 3 skejtů od 3
různýžch výrobců šel namontovat za kočár jen jeden a ještě jsme museli oddělat brzdu, takže brzdí jen na jedné straně…

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
2.5.07 16:12

"skejt"

Taky jsme zkoušeli až s kočárkem a museli odmontovat tyč mezi brzdami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
2.5.07 20:56

Diky vsem za tipy! Zitra to pujdu okouknout. V Detskem ruzku snad maji nejaky typ boardu, ktery se pripevnuje po stranach kocarku. Nevim ale, jakou ma nosnost, syn ma 16kg a treba ten Flynn board je do 18kg, coz uz asi nema moc cenu kupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2275
30.9.19 10:05

Ahoj, budeme pořizovat hluboký kočárek, vybráno ještě nemáme a k němu stupátko i se sedátkem. Nemáte tip, s jakou kombinací kočárek a stupátko se vám dobře jezdilo, případně na co si dát pozor? Má smysl řešit přehazovací korbičku, nebo se její přehození se stupátkem vylučuje?
Jsou lepší aretační kola nebo velká pevná?
Zatím mám jediné kritérium aby byla kola gelová a chtěla jsem přehazovací korbičku co mi s prvním dítětem chyběla, ale nevím zda toke stupátku/sedátku má význam. Kvalitu sportovní korby neřeším, tu pak zdědí Britax se kterým jsme velmi spokojení, jde jen o ten první půlrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14696
30.9.19 14:53

@BlaZenkaB pokud teda budeš mít sporťák vyřešený, pořídila bych nějaký opravdu prostorný hluboky kočárek typu Roan Marita a Inglesina , který jsou královny v projetí terénu a prostornou korbou ;)

Stupátko doporučuji Lascal Buggy board (bohatě stačí mini verze)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2275
30.9.19 15:01

@Káťa19 Já potřebuji asi se sedátkem, malá má teprve rok a půl. Z toho důvodu taky si ještě nechá sporťák, na společné výlety…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14696
30.9.19 15:08

@BlaZenkaB a kolik budou od sebe mesíců :think:?
sedátko se prodává taky: https://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/…-board-seda/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama